בקר ה-Elite של Xbox מקבל גרסה מיוחדת בצבע לבן

בקר השליטה המקצועי של מיקרוסופט, ה-Elite, היה זמין עד כה רק בצבע שחור. כעת מיקרוסופט מכריזה על גרסה לבנה של הבקר המתקדם, כך שסוף סוף תוכלו לקחת אותו אתכם לחתונות. חוץ משינוי הצבע נראה כי האפשרויות המתקדמות של הבקר נותרו במקומן, ועדיין ניתן להתאים אישית את התנהגות הכפתורים והג’ויסטיקים. הבקר נועד עבור קונסולת ה-Xbox One של החברה.
בקר ה-Elite הוכרז לראשונה ב-2015. הבקר נועד לשחקנים רציניים שלא רוצים להתפשר על ביצועי הבקר. מלבד האפשרויות להתאמה אישית של הבקר, גרסת ה-Elite מציעה גם שלדת פלדה עטופה בפלסטיק רך למגע, וגם מבחר הג’ויסטים שמגיעים איתו עשויים מליבת מתכת. לאחר שיצא באוקטובר, 2015, הבקר התקבל באופן חיובי אצל הגיימרים.
לצד ההכרזה על הגרסה הלבנה של הבקר שיחררה מיקרוסופט סרטון המציג אותו, ומזכיר לנו את האפשרויות של בקר ה-Elite, כמו D-pad משופר, דיוק גבוה יותר לכפתורים, האפשרות למפות את הכפתורים כרצונכם, שינוי הרגישות של ההדקים, אפשרויות נעילה, שינוי פרופילים מכפתור על הבקר עצמו, וכמובן האפשרות להוציא כפתורים וג’ויסטיקים ולהחליפם באחרים כרצונכם.
מיקרוסופט מכנה את הגרסה הלבנה כ”מהדורה מיוחדת” (Special Edition), אולם לא מסרה האם מדובר בגרסה מוגבלת בלבד. נמסר כי הבקר יהיה זמין לרכישה החל מה-16 באוקטובר, ומחירו יהיה 150 דולרים . מחיר זה זהה לגרסה השחורה של הבקר בארצות הברית, ולכן למרות היותו מהדורה מיוחדת, סביר להניח שלא יהיה קושי בהשגת הגרסה הלבנה של הבקר, לכשייצא.

המשך לכתבה המלאה