יוביסופט: Assassin’s Creed לוקח הפסקה של שנה, לא יהיה משחק ב-2019

איב גיימו (Yves Guillemot), מנכ”ל חברת Ubisoft המפתחת את משחקי Assassin’s Creed, מסר כי כותר חדש בסדרה לא יגיע בשנת 2019. במקום זאת, החברה מתכננת להטיל את מלוא משקלה על Assassin’s Creed Odyssey, המשחק הבא בסדרה שייצא השנה, ולשחרר תכנים נוספים עבור המשחק שיעודדו את השחקנים להמשיך להנות ממנו לתקופה ארוכה יותר.
המשחק הקודם בסדרת Assassin’s Creed הינו Origins, שיצא בשנה שעברה, ומתרחש במצרים העתיקה. המשחק זכה לביקורות חיוביות והתקבל באהדה בקרב הגיימרים. בו זמנית, Ubisoft עבדה על פיתוח המשחק הבא, Odyssey, שיתרחש ביוון העתיקה ויגיע פחות משנה לאחר קודמו. בשל הצפיפות הקרובה באופן יחסי של כותרי הסדרה, החברה החליטה לתת למותג מעט מרווח נשימה ולצאת לשנה של הפסקה.
היה לנו משחק של Assassin’s Creed בשנה שעברה, ויש לנו אחד השנה, אבל לא הולך להיות לנו משחק מלא של Assassin’s Creed בשנה הבאה. זה קרה כי צוותי הפיתוח עבדו בנפרד, אז יש לנו שני משחקים כרגע, שנה אחרי שנה. אבל בשנה הבאה לא נקבל משחק מלא בסדרה.
גיימו הבהיר כי גם האפשרות לקבל משחק קטן יותר, או Spin-off, לא נמצאת כרגע בראש ענייניה של החברה, ושעיקר העבודה תתרכז בפתיחת אפשרויות חדשות למשחק עבור Odyssey. “מה שתקבלו זה הרבה תוכן ל-Assassin’s Creed Odyssey. הצוות מאוד רוצה לשחרר באופן קבוע אפשרויות חדשות למשחק, כך שמי שיקנה את Odyssey השנה ייכנס למשחק של שנתיים, למעשה, ” אמר גיימו.
Assassin’s Creed Odyssey יגיע לחנויות ב-5 באוקטובר, עבור ה-PlayStation 4, Xbox One והמחשב האישי.

המשך לכתבה המלאה