סמארטפון PocoPhone F1 של שיאומי יגיע בקרוב לישראל

ביום רביעי הקרוב, ה-22 באוגוסט, תציג לראשונה שיאומי (Xiaomi) את מותג הטלפונים החדש שלה עם מכשיר ה- PocoPhone F1 . לקראת האירוע הקרב החלה החברה לפרסם טיזרים לטלפון בעמוד הפייסבוק שלה ואת אחד מאותם טיזרים שיתף בחשבונו האישי בפייסבוק אבי קורנפלד , מנהל מותג שיאומי בישראל עבור היבואן הרשמי, קבוצת המילטון, שאף ציין כי המותג החדש יעשה דרכו לישראל בקרוב.
דברי קורנפלד, כפי שאלו פורסמו בפייסבוק:
בקרוב מאד הפתעה, פוקופון F1 של שיאומי בהשקה עולמית גם בישראל.
קורנפלד לא מוסר פרטים אודות התמחור או מועד ההשקה של המכשיר, אך מעיד כי המחיר שלו יהיה אטרקטיבי מאוד.
ההכרזה על הפוקופון F1 ב-22 באוגוסט מגיעה במקביל לאירוע ההשקה הרשמי של חנות שיאומי הרשמית הראשונה בישראל, ובתאריך זה הודיעה המילטון כי תערוך מבצעים עמוקים לחלק מהמוצרים שימכרו בחנות. התזמון של אירוע ההשקה לחנות ביום השקת הפוקופון F1 כנראה מקרי, כך שאנו לא מצפים לראות את המכשיר בחנות כבר ביום ההכרזה עליו.
אבי קורנפלד על השקת PocoPhone F1 (תמונה: Facebook)
ה-PocoPhone F1 צפוי להיות מכשיר דגל הכולל את החומרה המתקדמת ביותר הזמינה היום. במפרטו הטכני, כך מעידות ההדלפות האחרונות הנוגעות למכשיר, נוכל למצוא מסך 6.18 אינץ’ ברזולוציית +Full HD , מערכת על שבב מדגם Snapdragon 845 של קוואלקום, זיכרון פעולה (RAM) בנפח 6 או 8 גיגה-בייט ורכיב אחסון של 64 או 128 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה.
בצד הצילום צפויה החברה לשלב במכשיר מערך צילום כפול עם חיישני 12 ו-5 מגה-פיקסל בגבו, יחד עם אפשרויות AI ומפתח צמצם f/1.75, כאשר בחלקו הקדמי נמצא מצלמת סלפי בעלת חיישן 20 מגה-פיקסל . הפוקופון F1 צפוי להגיע גם עם מערכת קירור נוזלי חדשה וסורק פנים לפתיחת נעילת המכשיר המסתמך על חיישן אינפרה אדום.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום