זה רשמי: HBO מפיקה סדרת טלוויזיה לווצ’מן

כבר זמן מה שמדברים על כך שמתוכננת סדרת טלויזיה ל”ווצ’מן” (Watchmen). ווצ’מן הוא ספר קומיקס בוגר ואפל של אלאן מור (Alan Moore), שזכה וממשיך לזכות לשבחים רבים על המבט יוצא הדופן שלו על ז’אנר גיבור העל. בשנת 2009 אף יצא סרט המבוסס על הקומיקס, בבימויו של זאק סניידר. כעט מכריזה HBO שהיא חתמה סופית על הפקה של סדרת הטלוויזיה, לאחר שצפתה בפיילוט מוצלח ביותר.
את הפיילוט כתב דיימון לינדלוף (Damon Lindelof), שימשיך כיוצר הסדרה. מאחורי לינדלוף כמות מרשימה של סרטים וסדרות, ביניהם גם “אבודים” ו”הנותרים”. בסדרה יככבו י איה עבדול-מאטין השני (Yahya Abdul-Mateen II) מ”אקווהמן”, ג’רמי איירונס (Jeremy Irons), דון ג’ונסון (Don Johnson), ועוד.
הסיפור המקורי של “ווצ’מן” מספר על היסטוריה אלטרנטיבית, בה ניקסון נבחר לנשיאות בפעם השלישית, ובה ארצות הברית ניצחה את מלחמת ויאטנם בעזרת גיבורי על. הסיפור מסופר בתקופה בה גיבורי העל כבר לא פועלים, והעולם שרוי באחת מהתקופות הכי מפלגות ואפלות שלו – מלחמה גרעינית בין ארצות הברית לברית המועצות נראית בלתי נמנעת.
לינדלוף אומר שבמקום לספר שוב את הסיפור כפי שהוא, הוא יקח אלמנטים מהסיפור של אלאן מור ויבנה מהם סיפור חדש. זה יאפשר לסדרה להיות יותר רעננה, יותר עכשווית, וכמובן יתן לה להתפתח לעונות נוספות בעתיד, אם העונה הראשונה תצליח.
לא הוכרז עדיין תאריך יציאה ברור לעונה הראשונה, אך היא צפויה לצאת כבר במהלך 2019.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום