פלטפורמת Kirin 980 תגיע למכשירי Huawei Mate 20 באוקטובר

בזמן שהשמועות הסובבות את מערכת השבבים המסקרנת ממשיכות לצוף באוויר, בהודעה לתקשורת הדרום-אפריקאית סיפקה וואווי (Huawei) לא מעט מידע חדש אודות מערכת השבבים שתניע את מכשירי הדגל הבאים שלה. בין הפרטים אותם ציינה נוכל למצוא את מועד ההכרזה על מערכת השבבים, כיצד היא תיקרא ומה נוכל לצפות ממנה כבר ברגעים אלו.
את המידע החדש שלחה וואווי בהודעה לעיתונות לאמצעי התקשורת בדרום אפריקה וזו פורסמה לראשונה דרך אתר GearBurn ואושרה גם על ידי אתר Android Authority. לאחר שציינה כי מערכת השבבים החדשה תיקרא Kirin 980 ותעבור לתהליך ייצור חדש בגודל 7 ננו-מטר, נכתב כי החברה עסקה בשמועות בפני התקשורת אודות המפרט הטכני של מערכת השבבים, מעשה אותו נדיר לראות בקרב חברות טכנולוגיה המעוניינות לשמור את הפרטים קרוב ללב.
קריאה נוספת: מכשיר ה-Huawei Mate 20 Lite נחשף בתמונות חדשות
בין היתר, ציינה וואווי בפני התקשורת כי מערכת השבבים העדכנית תיחשף בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית IFA בסוף החודש הנוכחי ותושק באופן רשמי בחודש אוקטובר כשהעא משולבת בסדרת Huawei Mate 20. מכיוון שמפרטו של דגם ה-Mate 20 Lite כבר נחשף בעבר והציג את הטמעתה של מערכת השבבים Kirin 710 , נוכל להיות בטוחים כי דגם ה-Kirin 980 ישולב החל מדגם ה-Mate 20 הסטנדרטי והלאה בלבד.
על פי השמועות האחרונות, סמארטפון ה-Huawei Mate 20 צפוי להגיע עם מסך בגודל 6.3 אינץ’, עם פאנל מסוג AMOLED וברזולוציית +Quad HD. בנוסף לכך, המכשיר יגיע עם מערך צילום דומה למדי לזה שבדגם ה-P20 Pro, זאת יחד עם שילובה של מערכת השבבים Kirin 980, לצד זיכרון עבודה על סך 6 או 8 גיגה-בייט ונפח אחסון העומד על 128 או 256 גיגה-בייט, בהתאמה. את המערך כולו תתפעל סוללה בקיבולת 4200 מיליאמפר/שעה התומכת בטעינה מהירה בזרם של 4.5 אמפר.
על מערכת השבבים Kirin 980 תכריז וואווי באירוע הפתיחה לתערוכת IFA שייערך בברלין ב-31 באוגוסט, בזמן שאת סדרת ה-Mate 20 עתידה החברה לחשוף בחודש אוקטובר.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום