הדלפה: מפרטו של ה-Xiaomi Pocophone F1 נחשף במלואו

את קיומו של תת-המותג החדש Pocophone מבית שיאומי הכרנו רק לאחרונה , זאת כאשר המכשיר עבד דרך רשות התקשורת הפדרלית לשם קבלת אישור לקישורית הבלוטות’. בשלב זה מפרטו המלא של המכשיר נחשף דרך אתר קניות רוסי, אשר אינו מעוניין לחכות להכרזה הרשמית של הסמארטפון וכבר העלה את עמוד הרכישה הכולל את מפרטו הרחב של הדגם.
רוב הפרטים המוצגים בהדלפה זו מיישרים קו עם המידע שדווח מרשות התקשורת הפדרלית, מה שמספק לנו אישור נוסף למידע שכבר פורסם אודות המכשיר. בתחילה, מסכו של ה-Pocophone F1 יגיע בגודל 6.18 אינץ’ , ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג IPS LCD ויחס אורך:רוחב של 18.7 על 9. בנוסף לכך, מידותיו של המכשיר עומדות על 157.24×74.5, כאשר עוביו מסתכם ב-8.8 מילימטרים.
עמוד הרכישה של מכשיר ה-Pocophone F1 (תמונה: xistore)
חטיבת הצילום מצוידת במערך צילום כפול המציע זוג חיישני 12 ו-5 מגה פיקסל, בשעה שהחיישן הראשי תומך בפוקוס בטכנולוגיית Dual Pixel, מגיע עם גודל פיקסלים של 1.4μm, מגובה על ידי אפשרויות AI ומכניס אור במפתח צמצם של f/1.75. לצידו של החיישן הראשי עליו נתנו פרטים רבים, מתמקם חיישן 5 מגה פיקסל הנחבא אל הכלים ופרטים אודותיו נותרים בעלטה.
בחזית המכשיר נמצא מצלמת סלפי ברזולוציית 20 מגה פיקסל התומכת בטכנולוגיית Super Pixel ומצוידת באפשרויות לשיפור התמונה על ידי בינה מלאכותית. את כניסת האור יבצע החיישן דרך מפתח צמצם הנמדד ב-f/2.0. עוד בחזית הסמארטפון נגלה גם את אפרכסת השמע, חיישן הקרבה, ועקב יחס המסך המיוחד, נוכל לשער כי אלו ישולבו בתוך מגרעת הממוקמת בחלקו העליון של המסך.
קריאה נוספת: הדלפה: מכשיר ה-Xiaomi Pocophone F1 יגיע עם מערך צילום כפול ומערכת קירור נוזלי
מתחת למכסה המנוע פועמת מערכת השבבים העדכנית Snapdragon 845, אשר כוללת 8 ליבות מסוג Kyro 385 המתפרסות במערך של 4/4. ארבע הליבות הראשיות הינן מסוג Kyro 385 Gold ואלו רצות בתדר מרבי של 2.7 גיגה-הרץ, בזמן שארבע הליבות הנוספות מגיעות מסוג Kyro 385 Silver ופועלות בתדר מרבי של 1.7 גיגה-הרץ. על גזרת המולטי-טאסקינג יתמנה רכיב זיכרון RAM על סך 6 גיגה-בייט, כשאותו יגבה נפח אחסון העומד על 64 או 128 גיגה-בייט הניתנים להרחבה.
על פי הדיווח הקודם בסדרה, מכשיר ה-Pocophone F1 צפוי להגיע גם עם מערכת קירור נוזלית, אפשרות לפתיחת הנעילה באמצעות סורק פנים המבצע שימוש בחיישן אינפרה אדום, וגרסה המכילה 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, לצד 128 גיגה-בייט של נפח אחסון. יחד עם זאת, מחירו המשוער של המכשיר עתיד לעמוד על כ-490 דולרים לגרסת ה-6/64 וכ-535 דולרים לגרסת ה-8/128.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום