גאדג’טי דיל: Switcher V2 – מפסק הדוד החכם בהנחה של 10%

לכבוד סוף השבוע יש לנו מבצע חדש ובלעדי לקוראי אתר גאדג’טי עבור מפסק הדוד החכם Switcher V2 בהנחה של 10% ובמחיר של 269 שקלים עם אפשרות חלוקה לעד 12 תשלומים ואיסוף דרך סניפי רשת KSP (עלות משלוח עד הבית – 15 שקלים) עם אחריות לשנה של MDS טכנולוגיות.מגוון רחב של קופונים למוצרים שכולם אוהבים!לעמוד הקופוניםהצטרפו לקבוצת הפייסבוק של גאדג’טי דיל לעדכונים לפני כולםלקבוצת הפייסבוק
מפסק הדוד החכם Switcher V2 מאפשר לכם לנהל את הדוד בבית באופן פשוט, מכל מקום ובכל שעה ביום. לאחר ההתקנה ניתן להשתמש באפליקציה בטלפון או בטאבלט כדי להדליק או לכבות את הדוד, לתכנן לוח זמנים להדלקת הדוד ולעקוב אחר היסטוריית השימוש בדוד לצורך חישוב עלויות צריכת החשמל. אפליקציית סוויצ’ר זמינה עבור משתמשי iOS בגרסה 7 ומעלה ולמשתמשי אנדרואיד בגרסה 4 ומעלה.
שימו לב! על פי הגדרת היצרן, נדרשת התקנה של חשמלאי מוסמך.
מחיר וקישורים לרכישה
את ה-Switcher V2 תוכלו לרכוש במחיר 269 שקלים בחלוקה לעד 12 תשלומים דרך אתר KSP.
לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר  (ההנחה מופיעה בעגלת הקניות)
גילוי נאות : אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם. *אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה אינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים לתקופת הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בנפרד. המחירים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי המרה בזמן הפרסום. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך  עמוד יצירת הקשר  באתר.


המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום