מכשיר הדגל Xiaomi Mi 8 יגיע לישראל במחיר 2,099 שקלים

מכשיר הדגל החדש Xiaomi Mi 8 מגיע לישראל ביבוא רשמי של חברת המילטון ויוצע בהזמנה מוקדמת החל מהיום (ד’, 1.8)  במחיר של 2,099 שקלים . בהמילטון מציינים כי את המכשיר ניתן יהיה למצוא בשוק הפתוח בתוך כשבוע עד שבועיים ימים , אך בשלב זה זמין המכשיר למכירה רק דרך אתר החברה הרשמי. במספר מצומצם של חנויות המציעות את ה-Mi 8 ביבוא מקביל ניתן להבחין כי אין זמינות מיידית למכשיר, אלא רק מהשבוע הבא. בשלב זה מצאנו כי מחסני חשמל ו-MDK מוכרים את המכשיר ביבוא מקביל במחירים של 1,999 ו-2,290 שקלים, בהתאמה.
קריאה נוספת: הוכרז: Xiaomi Mi 8 – עם מסך Super AMOLED בגודל 6.2 אינץ’ ודגש על תכונות AI במצלמות
המכשיר אותו תשווק המילטון ביבוא רשמי בשלב זה יהיה הדגם הבסיסי בצבע השחור בלבד, ובעל זיכרון 6GB RAM ורכיב אחסון על סך 64GB, כאשר הרוכשים יקבלו שנתיים אחריות מהיבואן הרשמי. בשלב זה לא ידוע האם או מתי יושקו דגמי ה-Xiaomi Mi8 SE, דגם ה-Explorer או גרסאות בעלות נפח אחסון וזיכרון גבוהים יותר של ה-Xiaomi Mi 8 דרך היבואן הרשמי בישראל.
מכשיר הדגל החדש של שיאומי מגיע עם מסך Super AMOLED בגודל 6.21 אינץ’ וברזולוציית +Full HD, אשר בחלקה העליון נמצא חריץ הבולט מתוך מסגרת המכשיר אל תוך המסך. מעל המסך ממוקמת מצלמת סלפי בעלת חיישן 20 מגה-פיקסל, כאשר בגבו נמצא מערך צילום כפול הכולל זוג חיישני 12 מגה-פיקסל.
מתחת למכסה המנוע נמצא את פלטפורמת Snapdragon 845 לצד זיכרון 6GB RAM, רכיב אחסון בנפח 64 גיגה-בייט וסוללת 3,400mAh עם תמיכה בטעינה מהירה בטכנולוגיית +Quick Charge 4 של קוואלקום.
מערכת ההפעלה המגיעה באופן מובנה עם המכשיר הינה אנדרואיד 8.1 אוראו, עליה הולבש ממשק המשתמש המותאם MIUI של החברה. תכונות נוספות שנמצא במכשיר הן זיהוי פנים בעזרת מצלמה וחיישן אינפרה-אדום לצורך פתיחה מהירה של נעילת המכשיר, אפשרות להפעלת אמוג’י מונפשים ומערך GPS חדש הכולל רכיב איכון בעל שני ערוצים שיאפשר למנוע הפרעות הנוצרות מבניינים גבוהים בסביבה או מקליטה חלשה של אות ה-GPS.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום