יום הולדת: פורטנייט חוגג שנה עם אתגרים מיוחדים ופרסים

מזל טוב! פורטנייט, משחק הלהיט של Epic, חוגג שנה לקיומו. לכבוד המאורע Epic החליטו להציג תוכן חדש, אותו יהיה אפשר לפתוח בכמה אתגרים במשחק המשלבים עוגות יום הולדת, ריקודים וקשקושים אחרים. החגיגות יתקיימו החל מה-24 ביולי ועד ל-7 באוגוסט. בין אם אתם משחקים בטלפון, במחשב או בקונסולה, תוכלו לשים לב לעדכונים כבר בעוד מספר ימים.
במצב הבאטל־רויאל הפופולארי של המשחק תגלו כי האוטובוס (Battle Bus) קיבל מייק־אובר חגיגי ברוח יום ההולדת, ותוכלו לפתוח פריטים קוסמטיים אם תצליחו להשלים את האתגרים החדשים:

אם תצליחו לפגוע בשחקנים אחרים בסך של 1000 נקודות נזק, תקבלו אמוטיקון.
אם תצליחו לרקוד ליד כל עוגות היום הולדת במיקומים מיוחדים, תקבלו ספריי.
אם תצליחו לשחק 14 משחקים, תקבלו 5000 נקודות XP.
אם תצליחו להשלים את שלושת האתגרים הקודמים, תקבלו אביזר קוסמטי חגיגי.

אמנם באטל־רויאל הוא מצב המשחק הפופולארי ביותר של פורטנייט, אבל Epic לא שוכחת גם את מצב ה-Save the World. ראשית תוכלו לשים לב כי ה-Sploders (הזומבים המתפוצצים) ישאו כעת “הפתעה טעימה”, לפי Epic. מעבר לכך, מצב ה-Save the World יקבל קווסט יום-הולדת חדש, והשחקנים יוכלו גם לפתוח “לאמות יום הולדת” (Birthday Llamas) שיכולות להכיל כלי נשק וגיבורים מכל אירועי השנה שחלפה.
ל-Epic בהחלט יש סיבה לחגוג. חגיגת השנה הראשונה של המשחק מתייחסת לתאריך השקתו של פורטנייט, שהגיע רק עם מצב משחק אחד (שקרוי היום Save the World). מצב הבאטל־רויאל, שהפך את פורטנייט להצלחה מסחררת, נבנה בתוך חודשיים בלבד על בסיס המשחק שכבר היה קיים, בתקווה להעיר את קהילת הגיימרים ולמשוך שחקנים נוספים. התוכנית הצליחה, והפכה את פורטנייט ממשחק מדשדש לתופעה חובקת עולם.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום