דיווח: שעון ה-Galaxy Watch יוכרז ב-9 באוגוסט ויריץ את מערכת ההפעלה Tizen 4.0

נדמה כי שעון ה- Galaxy Watch אינו מעוניין לרדת מהכותרות ומגיע עם שמועות הסותרות האחת את השנייה באופן עקבי. לאחר שהמדליף המוכר Ice Universe דיווח כי דור ההמשך לשעון ה-Gear S3 יגיע עם מערכת ההפעלה Wear OS של גוגל, כעת אתר הטכנולוגיה SamMobile טוען שבידיו מידע בלעדי הגורס כי השעון יריץ את מערכת ההפעלה Tizen OS בגרסה 4.0.
התשובה לשאלה מי צודק בוויכוח נראית כעתידה להתברר ב-9 באוגוסט , התאריך המשוער להכרזה על שעון ה-Galaxy Watch וסמארטפון הדגל החדש Galaxy Note 9 . השעון עתיד לעבור תהליך ייצור מסוג PLP אשר הופך את המעבד לדק וזול יותר, זאת בזמן שהוא יאפשר דרך חדשה לאינטרקציה עם ממשק המשתמש.
קריאה נוספת: שמועה: שעון ה-Gear S4 ייקרא Galaxy Watch ויגיע עם מערכת ההפעלה Wear OS
הדרך החדשה תוכל להגיע בצורה הדומה למסגרת המסתובבת אותה ראינו עם דגם ה- Gear S3 Classic LTE , או בצורה של כפתור מסתובב באופן הדומה לכפתור המשולב בשעון ה-Apple Watch. בנוסף לכך, השעון עתיד להגיע עם שדרוגים גם מתחת למכסה המנוע ולכלול סוללה בקיבולת 470 מיליאמפר/שעה , דבר המהווה קפיצה משמעותית של כ-100 מיליאמפר/שעה לעומת הדור הקודם.
לצד הדברים הללו, הדיווחים האחרונים טוענים כי השעון יוצע למכירה בשני גדלים ויגיע עם העוזרת האישית העונה לשם Bixby מבית החברה. את השעון צפויה סמסונג לצייד בחיישן למדידת לחץ דם, עמידות בפני מים ואבק בתקן IP68, קישורית בלוטות’ בגרסה 5.0 ועוד.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום