נטפליקס חשפה את התכנים הראשונים שתפיק עם הקומיקסים של Millarworld

לפני כשנה רכשה נטפליקס (Netflix) את Millarworld, חברת הקומיקס של מארק מילאר (Mark Millar). מילאר הוא האדם מאחורי “קיק-אס” ו”קינגסמן: השירות החשאי”, ותחת נטפליקס הוא צפוי היה להמשיך להפיק קומיקסים, כמו גם סרטים וסדרות המבוססים עליהם. ביוני האחרון יצא “המסדר הקסום” (The Magic Order), הקומיקס הראשון שנטפליקס פרסמה עם מילאר. כעת מוכרזים לראשונה גם תכני הוידאו של שיתוף הפעולה – לא פחות מחמישה תכנים חדשים.
קריאה נוספת: הרכש החדש של נטפליקס אחראי לכמה מהסרטים הגדולים בעולם הקומיקס
ההכרזה נעשתה גם היא כחלק ממהלך שיווקי של נטפליקס. נטפליקס השיקה פורטל חדש ברשתות החברתיות בשם NX, שיתמקד בשיווק תכני מדע בדיוני ופנטזיה ללקוחות שירות הצפיה הישירה. ההכרזות על התכנים של מילאר השיקו את NX.
בין התכנים ישנה הסדרה “ מורשת יופיטר ” (Jupiter’s Legacy), אל הצאצאים המילניאלים של גיבורי על מתור הזהב; הסרט “ קיסרית ” (Empress), על קיסרית חלל שנמלטת מהקיסרות שלה כיוון שחייה בסכנה; הסרט “ שארקי ” (Sharkey) על צייד ראשים גלקטי ששמו שארקי; הסרט “ האק ” (Huck) על גיבור על שהכוח העיקרי שלו הוא החברויות שהוא יצר; והסדרה “ ישו אמריקאי ” (American Jesus), סדרה בשפה הספרדית על ילד שעשוי להיות ביאתו השניה של ישו.
“ אשתי לוסי ואני עובדים עם נטפליקס 11 חודשים, וזה כל מה שקיווינו כפול עשר ” מסר מילאר לעיתונות. “ לראות סרט שמבוסס על העבודה שלך אחת לכמה שנים זה מרגש, אבל לראות את כולם קורים בו זמנית עם צוותים כל כך מוכשרים, זה אושר בלתי נמדד “.

Jupiter's Legacy: An original series about Golden Age superheroes having kids…and those kids becoming angsty millennials. Empress: An original film about a space Empress on the run. Huck: This movie wonders if the greatest super power is just all the friends we made along the way. Sharkey: Adapted from an upcoming comic, a film about a bounty hunter. In space. Named Sharkey. American Jesus: A comic-turned-Spanish-language TV show about a boy who may or may not be the second coming of Jesus.
A post shared by NX (@nxonnetflix) on Jul 17, 2018 at 8:58am PDT


המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום