קליפסו רוכשת את סדרת Commandos, מבטיחה ריבוט ומשחק חדש

חברת קליפסו מדיה (Kalypso Media), המפיצה בין היתר משחקים כמו Tropico ו-Sudden Strike, רכשה כעת את הזכויות לכל המשחקים של חברת Pyro. ביניהם, קליפסו גם רכשה את הזכויות למשחקי Commandos – סדרת משחקי הטקטיקה הנוסטלגיים. משחקים אלו התמקדו בהתגנבות טקטית עם צוות לוחמים מצומצם, וזכו לאהדה רבה בקרב השחקנים.
קליפסו לא הסתפקה ברכישה בלבד, ומיהרה להודיע כי היא מתכננת להביא את המשחקים הנוסטלגיים לשחקנים על ידי התאמתם למכשירים מודרניים – ייתכן והחברה מתכננת גם להציג להם שיפורים, ולהוציא גרסאות Remaster של המשחקים הישנים. לצד זאת, הודיעה החברה כי היא כבר מתכננת כותרים חדשים בסדרה, שיגיעו לכל הפלטפורמות.
“זו האחריות שלנו להחיות ולפתח את המשחקים האהובים האלה, עבור המעריצים בכל רחבי העולם”,  נמסר מסיימון הלוויג (Simon Hellwig), מייסד חברת קליפסו. “כמובן, זה כולל פיתוח של משחקים חדשים לחלוטין לכל הפלטפורמות, אבל גם עיבוד נרחב לכותרים הקיימים והתאמתם לטכנולוגיות ולפלטפורמות העכשוויות. אנחנו מאוד מתרגשים מההזדמנויות, ונתחיל לדבר עם אולפנים פוטנציאלים בעתיד הקרוב.”
את המשחקים פיתחה בשעתה חברת פיירו (Pyro). איגנסיו פרס (Ignacio Pérez), המייסד של פיירו, שיבח את קליפסו וחיזק את ההחלטה: “חיפשנו שותף מתאים כבר זמן רב, במטרה להמשיך את המוצרים והמותגים שלנו. לקליפסו יש מומחיות רבה וניסיון בריבוטים של כותרים מוכרים, ואני מלא שמחה על כך שהיצירות שלנו נמצאות בידיים כל כך טובות.”

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום