גאדג’טי מסקר: פתיחת קופסה לסמארטפון Meizu 15 Plus

בסוף השבוע האחרון השיקה היבואנית באג את סדרת מכשירי מייזו 15 בישראל, זו כוללת שלושה דגמים – ה-Meizu 15 בעל המימדים הקטנים, מכשיר הדגל Meizu 15 Plus ודגם הכניסה Meizu 15 Lite. עוד לפני הסקירה המלאה של דגם ה-Meizu 15, אותו כבר זכינו לראות באירוע ההכרזה של החברה בסין בחודש אפריל, קיבלנו לידנו את דגם הפלוס, ובוידאו המצורף תוכלו לראות את מה שמצאנו באריזה שלו.
קריאה נוספת: פתיחת קופסה והצצה ראשונה לסמארטפון Meizu 15
האריזה של דגם ה-Meizu 15 Plus אינה שונה מזו של הדגם הסטנדרטי בסדרה. באריזה תמצאו כבל להעברת נתונים עם חיבור USB-C ל-USB, תקע חשמל התומך, כמו המכשיר עצמו, בטעינה המהירה של מייזו, mCharge, סיכה להוצאת מגירת ה-SIM וספרי הוראות וכתב אחריות. עם פתיחת הקופסה מציבה מייזו את דגם ה-15 פלוס למעלה, כך שזהו הדבר שנראה כשנסיר את המכסה.
המכשיר עצמו גדול מימדים ואין מדובר בדגם הקומפקטי, ה-Meizu 15, עימו התנסינו לאחרונה. דגם הפלוס מעט עבה וקשה יותר לאחיזה לשם שימוש ביד אחת, ועם זאת, מציע המכשיר מסך גדול יותר שגודלו מתקרב ל-6 אינץ’, כאשר גם כאן מדובר בפאנל תצוגה מסוג Super AMOLED, אם כי ברזולוציה גבוהה יותר המסתכמת ב-Quad HD בפריסה של 1440×2560 פיקסלים. התצוגה בהירה למדי במבט ראשון ואת התאורה ניתן להנמיך לרמה נמוכה מאוד לשם צפייה בתאורה סביבתית נמוכה לצורך קריאה נוחה, זאת הודות לפאנל ה-OLED בו משתמשת החברה.
Meizu 15 מול Meizu 15 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Meizu 15 מול Meizu 15 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
בחלקו התחתון של הסמארטפון נוכל למצוא את כפתור הבית המוכר המשמש גם כחיישן טביעות אצבע. מי שמכיר את מכשיריה של מייזו יבחין כי מדובר בכפתור קטנטן למדי, אך אין גודלו מונע את הדיוק המושלם והמהירות בפתיחת הנעילה שלו באמצעות טביעת אצבע. לאחר התנסות ארוכה עם דגם המייזו 15 הסטנדרטי, גם לו כפתור בגודל זה, אין מדובר בגורם מפריע, כאשר צמצום גודלו של הכפתור מאפשר תפיסת שטח פנים גדול יותר עבור התצוגה.
Meizu 15 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)
גב מכשיר ה-Meizu 15 Plus עשוי זכוכית והוא נוח למדי לאחיזה ואינו חלק כמו מכשירים אחרים להם גב זכוכית. טביעות אצבעות נראה על גבו, אך העיצוב המוברש שמשלבת מייזו בחלקו האחורי הופך את הדבר לנסבל יותר בהשוואה לדגמים בעלי גב מבריק שהציפו את השוק בשנתיים האחרונות.
זוג המצלמות בגבו של הסמארטפון מציעות חיישני 12 ו-20 מגה פיקסל ומאפשרות ביצוע זום של פי 2 או פי 3. הזום מתבצע דרך עדשת טלפוטו המשולבת במכשיר ודרך אפליקציית המצלמה המובנית ניתן לבצע את הזום בנגיעה קלה בנקודה יעודית במסך, כאשר מייזו אף הוסיפה אפקט קל שנותן לנו לחוות אפקט בעת הכניסה למצב זום.
Meizu 15 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)
מערכת ההפעלה אינה שונה רבות בעיצובה. מדובר בגרסת ה-Flyme 7 שהושקה יחד עם דגמי סדרת ה-Meizu 15 באפריל, אולם הגרסה של מערכת ההפעלה הינה אנדרואיד 7, יחד עם עדכון האבטחה של אנדרואיד מחודש יוני 2018.
את הסקירה על ה- Meizu 15 נפרסם בזמן הקרוב, ואם ישנן שאלות אודות דגם ה-Meizu 15 Plus נשמח לשמוע מכם.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום