חברת Huawei תעדכן שבעה מכשירים לאנדרואיד 8 אוראו במתכונת מצומצמת

לאחר שהכריזה לפני כחודש כי רוב מכשירי החברה יקבלו עדכון תוכנה הפותח תמיכה בטכנולוגיית ה-GPU Turbo שיצרה, ממשיכה וואווי (Huawei) במסורת העדכונים ומבשרת כי שבעה מכשירים נוספים יקבלו את העדכון לאנדרואיד 8 אוראו, יחד עם עדכון לממשק המשתמש הקופץ לגרסה EMUI 8.0. את הבשורה מעבירה החברה דרך חשבון ה-Weibo שלה, שם היא מפרסמת פוסטר הכולל את הפרטים המלאים אודות העדכון המדובר.
קריאה נוספת: דיווח: טכנולוגיית ההאצה הגרפית של Huawei תגיע לרוב מכשירי החברה
את העדכון יקבלו כל המכשירים המצוינים מטה בין התאריכים ה-9 ביולי ל-15 ביולי. יתרה מכך, החברה מגבילה את כמות העדכונים ומציינת כי רק 5000 מכשירים יעודכנו בכל יום שכזה, מה שמסתכם במעט מאוד בהתחשב בפריסה הגלובלית של הסמארטפונים. בין המכשירים המוזכרים נמצאים בעיקר דגמים משנת 2015 ו-2016, מה שמקנה לחברה נקודות זכות על כך שזו מעדכנת דגמים לאחר שלוש שנים מתאריך הכרזתם.
המכשירים אשר יקבלו את העדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו המגיע יחד עם ממשק המשתמש EMUI 8.0 הם:

Huawei Mate 8
Huawei P9
Huawei P9 Plus
Huawei Honor 8
Huawei Honor V8
Huawei Honor Note 8
Huawei Honor Play 6X

אולם, בזמן שחלק ניכר מהמכשירים משווק באופן גלובלי, חלק נוסף מהם משווק בגזרה מצומצמת ובסין בלבד. בנוסף לכך, ייתכן כי ענקית הטכנולוגיה הסינית הגיעה עם מהלך של עדכון בתצורה מצומצמת שכזו כדי למנוע הפצת עדכון הפוגע במשתמשים. דברים אלו נאמרים עקב העובדה שלעתים חומרה ישנה אינה עובדת עם גרסת מערכת ההפעלה החדשה באופן מהיר וחלק כמו שעבדה עם גרסת מערכת ההפעלה הקודמת.
רשימת המכשירים שיעודכנו לאנדרואיד אוראו (מקור: Huawei)

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום