מכשיר ה-Xiaomi Mi Max 3 דולף לרשת בסרטונים חדשים עם סוללת ענק

בעידן בו אנחנו מתרגשים כשמוצג סמארטפון הכולל סוללת 4000 מיליאמפר/שעה, לגלות כי ענקית הטכנולוגיה הסינית עומדת להכריז על סמארטפון הכולל סוללה בקיבולת 5500 מיליאמפר/שעה , זה לא פחות מחדשות טובות במיוחד. המכשיר הנוכחי בסדרה ( Xiaomi Mi Max 2 ) משלב סוללת 5300 מיליאמפר/שעה, ונראה כי בשיאומי מתכננים משהו גדול יותר עבור הדגם הבא בסדרה.
בסרטונים החדשים נוכל לראות את המכשיר בצבעים זהב ושחור, בשעה שעל זוג המכשירים מודבק כיסוי פלסטי שקוף עליו מפורטת תכולתם. על פי המידע בסרטון, ה-Xiaomi Mi Max 3 יציע למשתמשיו מסך בגודל 6.9 אינץ’ בעל תצורת אורך:רוחב של 18:9, זאת יחד עם מערך צילום כפול הממוקם בגבו בתצורה אנכית וסוללה בקיבולת 5500 מיליאמפר/שעה.

על גזרת הצילום יהיו אחראיים זוג חיישני 12 ו-5 מגה פיקסל, כאשר הראשי מביניהם ילכוד תמונות בעלות גודל פיקסלים העומד על 1.4µm, מה שיוביל לשיפור ניכר בצילום בתנאי תאורה קשים. כלפי חוץ, הדגם החדש נראה שלקח מקודמו אך ורק את מיקום סורק טביעות האצבע, זאת מכיוון שכל שאר העיצוב השתנה במעט או הוחלף.
בגבו של המכשיר נמצאות כעת זוג מצלמות לצד מבזק לד, לעומת חיישן בודד בדגם הקודם. מסך 18:9 המצמצם את שוליו הכלליים של המכשיר ומבנה פחות מלבני ויותר מעוגל. יחד עם הדיווח הנוכחי, דגם ה-Mi Max 3 עבר דרך משרד התקשורת הסיני לפני כחודש בלבד, ושם הציג את מפרטו המלא, צבעיו, עיצובו ופרטים נוספים.

ה-Mi Max 3 עתיד לכלול את מערכת השבבים Snapdragon 636, לצד רכיב זיכרון RAM על סך 3, 4 או 6 גיגה-בייט ונפח אחסון המסתכם ב-32, 64 או 128 גיגה-בייט, בהתאמה. מעבר לכך, הדיווח הנוכחי מיישר קו עם עיצובו אשר נחשף לראשונה דרך משרד התקשורת הסיני, ומדייק בקיבולת הסוללה המוזכרת לעיל ומוטבעת על המדבקה בזוג הסרטונים.
את המכשיר החדש משוערת לחשוף שיאומי בסוף חודש יולי, באירוע שתערוך בשנזן, סין.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום