שמועה: שעון ה-Gear S4 ייקרא Galaxy Watch ויגיע עם מערכת ההפעלה Android Wear

לאחר שבסוף חודש מאי האחרון דיווח המדליף הסדרתי אוון בלאס (evleaks@) על כך שעובדי סמסונג הסתובבו עם שעוני החברה המריצים את מערכת ההפעלה Android Wear , ממשיך את דיווחו המדליף Ice Universe וטוען גם הוא כי השעון הבא מבית סמסונג יגיע עם מערכת ההפעלה המוזכרת ועם פיצ’רים נוספים. לעומת זאת, כשבועיים לאחר ציוצו המקורי עדכן בלאס כי השעונים עליהם דיווח התבררו כשעונים נסיוניים בלבד שהגיעו מגוגל, ולא כאלה המיועדים לשוק הרחב.
לדיווחו מוסיפה ההדלפה החדשה כי הדור החדש ייקרא Galaxy Watch ולא Gear S4 כפי שניתן היה לצפות. מעבר לכך, השעון עתיד לעבור תהליך ייצור מסוג PLP אשר הופך את המעבד לדק וזול יותר, זאת כאשר האחרון מריץ את מערכת ההפעלה Wear OS מבית גוגל, לעומת כל הדורות האחרונים בסדרה המריצים את מערכת ההפעלה Tizen מבית סמסונג.

About Gear S4 (probably called Galaxy Watch) Based on Android Wear, 470mAh battery, PLP package, it is expected to have new UX interaction and blood pressure measurement.
— Ice universe (@UniverseIce) 6 ביולי 2018
מתחת למכסה המנוע תריץ את העניינים סוללה בקיבולת 470 מיליאמפר/שעה , המביאה עמה שדרוג נוסף לעומת ה- Gear S3 Classic LTE אשר הגיע עם סוללת 380 מיליאמפר/שעה. בנוסף לכך מציין המדליף שהשעון יגיע עם אפשרויות חדשות לאינטראקציה עם ממשק המשתמש, מה שניתן לשער כי מצביע על דרך חדשה המחליפה את המסגרת המסתובבת לניווט בתפריטי השעון.
בגזרת הפיצ’רים השונים השעון מביא עמו אפשרות למדידת לחץ הדם וסביר להניח גם עמידות בפני מים ואבק בתקן IP68, יחד עם מסך מסוג Super AMOLED וקישורית בלוטות’ בגרסה 5.0. תאריך ההכרזה על השעון נותר כתעלומה, אך בשלב זה נוכל לשער שהשעון יוצג בתערוכת IFA הקרובה שתתרחש בספטמבר או בתערוכת CES אשר תתרחש בחודש ינואר 2019.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום