דיווח: סדרת האייפונים הבאה תגיע עם ארבעה צבעים חדשים ומחיר אטרקטיבי

על סדרת האייפונים הבאה צפויה להכריז אפל בסביבות חודש ספטמבר הקרוב, אך עד שהמועד המוזכר יגיע, דיווח חדש טוען כי האייפונים הבאים יציעו ארבעה צבעים חדשים ומחיר זול יותר. כפי שדיווחנו בעבר , החברה שמקורה בקופרטינו משוערת לחשוף שני אייפונים חדשים באירוע שתקיים, כאשר האחד מהם יהיה דגם הפלוס והשני יהיה הדגם הכולל את תג המחיר האטרקטיבי.
אך לפני הקפיצה לרכוש את המכשיר מבעוד מועד, חשוב לזכור שהכל יחסי. צמד המילים “מחיר אטרקטיבי” בהקשר של מכשיר מבית אפל מצביע לכיוון תג מחיר העומד על 700 דולרים ולא פחות. הדגם המדובר יציע חיישן צילום בודד בגבו, מראה קדמי המזכיר את דגם האייפון X הנוכחי ומפרט אשר לא מעיד על קפיצה גדולה בגזרת הביצועים.
קריאה נוספת: סרטון וידאו חושף את עיצוב ה-iPhone 9 ו-iPhone X Plus דרך דגמי דמה
את הצבעים החדשים עשויה אפל להציג עבור זוג המכשירים, זאת בשעה שהדגם המגיע עם מסך בגודל 6.5 אינץ’ יוצע בצבע זהב חדש, יחד עם צבעי השחור והלבן המוכרים. דגם ה- 6.1 אינץ’ יקבל לא פחות מ-4 צבעים חדשים לגזרתו, ואלו יהיו גווני הכתום , כחול , לבן ואדום . לעומת הדיווח המוזכר, אף אחד מהצבעים המדוברים לא הוזכר בעבר, כך שבשלב זה נמליץ לקחת את הדיווח בעירבון מוגבל.
בזמן שאת המכשיר הקטן מהזוג עשויה אפל לתמחר במחיר אטרקטיבי ונגיש יותר, דגם הפרימיום הכולל מסך בגודל 6.5 אינץ’ מסוג OLED יגיע ואף יחצה את רף המחיר של 1000 דולרים, מה שיעניק לו מעמד זהה מבחינת המחיר לזה של ה-iPhone X הנוכחי. הדיווח הנ”ל מגיע לאחר שנאמר כי את מסכי ה-OLED החדשים תרכוש אפל גם מחברת LG , זאת בזמן שמכשירי האייפון עצמם נחשפו בהדמיה מלאה בעבר.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום