עונה 2 של אוזרק תגיע לנטפליקס בסוף אוגוסט

נטפליקס (Netflix) חשפה טריילר מצמרר לעונה השניה של “ אוזרק ” (Ozark), דרמת הפשע בכיכובו של ג’ייסון בייטמן (Jason Bateman). לאחר שהתפרסם בעיקר כשחקן קומדיות, וטבל גם במים של הקומדיות הרומנטיות, בייטמן הפתיע בעונה הראשונה של הדרמה המותחת והמטלטלת, וכעת חוזר לעונה השנייה שכבר ממש מעבר לפינה.
בייטמן מגלם רואה חשבון משיקאגו, שבמשך שנים רבות הלבין כספים עבור אחד הקרטלים המסוכנים ביותר במקסיקו. לאחר שהתברר ששותפו בגד בקרטל, גיבור הסדרה הצליח להציל את עצמו ואת משפחתו בכך שהציע מיקום ושיטה חדשים להלבנת כספים – רכס הרי האוזרק.
אבל ארץ ההרים והנהרות הפסטורלית התגלתה כמקום עם כמות סודות אפלים שלא נופלת מכמות התושבים. רואה החשבון החריף מסתבך עם משפחת גנבים מקומית, עם בעלים של מועדון חשפנות שגם הוא מלבין כספים בעצמו, עם כנסייה-מושטת, ועם אנשי גבעות מקומיים שמגדלים סמים משלהם – כאשר במשך כל הזמן הזה הקרטל המקסיקני ממשיך לנשוף בעורפו.
“אוזרק” עוררה את עניין הצופים גם בשל התפקיד המעניין והמוצלח של בייטמן, גם בגלל התסריט המצוין, וגם בזכות הדימיון ל”שובר שורות”, דימיון ש”אוזרק” מצליחה גם לנתץ כשהיא מנסה (ומצליחה) להיות שונה ומקורית.
העונה השנייה של אוזרק תעלה במלואה ב-31 באוגוסט לשידור הצפיה הישירה של נטפליקס.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום