דיווח: אפל ביטלה את ה-iPhone SE 2 לטובת התמקדות בדגמים הגדולים

ענקית הטכנולוגיה מקופרטינו מותירה בשלב זה מיליוני מעריצים מאוכזבים מסביב לגלובוס, כאשר על פי הדיווח האחרון מיצרנית הכיסויים אשר הייתה הראשונה להדליף פרטים אודות המכשיר,  דגם ה-iPhone SE 2 לא צפוי לראות אור יום בזמן הקרוב . לטענת יצרנית הכיסויים Olixar הדבר נגרם עקב רצונה של אפל להתמקד בדגמי האייפון הגדולים יותר המגיעים עם מסכי 6.1 ו-6.5 אינץ’.
הדיווח המוזכר לעיל מיישר קו עם ההדמיה מתחילת החודש , אשר חשפה את זוג המכשירים הגדולים במלוא הדרם. על פי שמועות קודמות, המכשיר הראשון בסדרה יהיה דגם ה-6.1 אינץ’, זאת בשעה שבחזיתו נמצא מגרעת בחלק העליון הכוללת את מערך החיישנים הרחב המאפשר את סריקת פנים מאובטחת, בה משקיעה החברה מאז השקתה.
בגבו של הדגם הראשון יתפקד חיישן צילום בודד הנתמך על ידי מבזק לד, כאשר אלו יושבים על גב הזכוכית המוכר מה-iPhone X. מלבד אלו, אפל צפויה להמשיך ולשמור על קו העיצוב הנקי בעוד שחוץ מהחיישן הצילום ומבזק הלד, נמצא אך ורק את לוגו החברה. עוביו של המכשיר הבא מבית החברה צפוי להסתכם ב-8.3 מילימטרים, כששאר מידותיו יעמדו על 76.5×150.9 מילימטרים.
iPhone 6.1 Inch/iPhone 6.5 Inch (תמונה: mysmartprice)
עקב הביטול המדווח של דגם ה-SE 2, המכשיר אשר יהווה את הדבר הקרוב ביותר אליו יהיה הדגם המוזכר המצויד במסך 6.1 אינץ’ ומגיע בתוך גוף הגדול בכ-20 מילימטרים מה- iPhone SE הראשון. את הדיווח המפורט לעיל מביאה אלינו חברת הכיסויים Olixar, אשר סיפקה עד לרגע זה הדלפות בעלות ערך הדורשות התייחסות רצינית, מה שגורם לנו להאמין לדבריה אודות ביטול המכשיר.
מהצד השני של הדברים, חברת הכיסויים לא מיידעת אותנו האם אפל מתכננת לשים קץ לסדרת ה-Special Edition, כך שנכון לרגע זה, ייתכן ועוד נראה את הסדרה חוזרת לחיים בשלב מאוחר יותר .

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום