וואווי מזמינה מסכי 6.9 אינץ’ מסמסונג לשימוש ב-Huawei Mate 20

לאחר שהציגה את סדרת ה- Huawei P20 , כעת, פונה היצרנית הסינית לעבוד על פיתוח מכשיר הדגל הבא מתוצרתה, כאשר כבר בשלב זה מזמינה החברה מסכים מחברת סמסונג אותם היא צפויה לשלב בדגם ה-Huawei Mate 20. על פי דיווח המגיע מקוריאה החברה מייעדת את המסכים לשימוש ברבעון האחרון של השנה הנוכחית או ברבעון הראשון של שנת 2019, מכך ניתן להסיק כי המסכים יגיעו לדגם ה-Mate 20.
המסכים מגיעים בגודל 6.9 אינץ’ וסוג הפאנל אותו הם משלבים הינו Super AMOLED. בגודל שכזה, ניתן לשער כי המסכים מציעים תצורת אורך:רוחב של 18:9 ומעלה. מנגד, התצוגה אשר תוטמע בדגם ה-Mate 20 אינה עתידה להגיע בתצורה קמורה כמו בדגמי ה-Edge של סמסונג או בסדרת ה-Porsche Design של Huawei, אלא בתצורה שטוחה כסדרת המכשירים האחרונה של היצרנית.
Huawei Mate 20 Antutu Score (תמונה: playfuldroid)
דיווחים קודמים מעידים על כך שמערכת השבבים אשר תפעם בליבו של הסמארטפון החדש תהיה ה-Kirin 980, אותה תייצר Huawei במפעלי TSMC בתהליך ייצור בגודל 7 ננו-מטר. זאת, בנוסף לשילוב הליבות החדשות מדגמי Cortex-A75 ו-Cortex-A55  של חברת ARM. על המעבר למערכת השבבים החדשה העיד מבחן הביצועים המוכר AnTuTu.
במבחן הביצועים המוזכר קיבל המכשיר ציון אסטרונומי של כ-356 אלף נקודות, בעודו מותיר אבק למתחרים מהגזרות האחרות עם ציון של 264 אלף נקודות למכשיר הדגל +Galaxy S9, המשלב את מערכת השבבים Snapdragon 845. אחריו מתיישב ה-Sony Xperia XZ2 עם ציון של 259 אלף נקודות, כאשר דגם ה-P20 Pro של וואווי קיבל ציון של 209 אלף נקודות בלבד.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום