צפו במונדיאל 2018 ב-4K בחינם עם אפליקציות ערוץ ‘כאן’ בטלוויזיות החכמות של LG וסמסונג

הערב (ה’) ייפתח מונדיאל 2018 במשחק ראשון שיתקיים בשעה 18:00 כשזו מול זו יעמדו מארחת המשחקים רוסיה מול ערב הסעודית. משחקי המונדיאל יארחו 32 קבוצות ממדינות שונות סביב העולם ולכבוד המשחקים החליטו בתאגיד השידור הישראלי ‘ כאן’ לשלב אפליקציות ייעודיות לטלוויזיות החכמות של LG וסמסונג שיאפשרו לצופים בבית להנות משידור המשחקים ב-4K ללא צורך בתשלום נוסף או בממיר 4K של אחת מספקיות הטלוויזיה הקיימות בכבלים או בלוויין.
באפליקציה של ערוץ ‘כאן’ ניתן למצוא את שידור חי של תוכניות הערוץ (11), שידור של משחקי מונדיאל 2018 ב-4K, זאת לצד תכנים שונים המשודרים אף הם ב-4K, תכני VOD, תכני רשת, רדיו המציע רשימות השמעה, פודקאסטים ו-8 תחנות רדיו בשידור חי, בהן ‘כאן רשת ב’, ‘כאן גימל’, ‘כאן תרבות’, ‘כאן 88, ‘כאן מורשת’, ‘כאן כל המוסיקה’, ‘כאן REKA’ ו’מכאן בערבית’.
קבוצות 1 2 3 4
קבוצה A רוסיה ערב הסעודית מצרים אורוגוואי


קבוצה B פורטוגל ספרד מרוקו איראן


קבוצה C צרפת אוסטרליה פרו דנמרק


קבוצה D ארגנטינה איסלנד קרואטיה ניגריה


קבוצה E ברזיל שוויץ קוסטה ריקה סרביה


קבוצה F גרמניה מקסיקו שוויץ קוריאה הדרומית


קבוצה G בלגיה פנמה טוניסיה אנגליה


קבוצה H פולין סנגל קולומביה יפן
סמסונג הייתה הראשונה שהכריזה כי אפליקציית ערוץ ‘כאן’ תגיע לבעלי הטלוויזיות החכמות שלה ב-4K, כאשר האפליקציה זמינה להורדה עבור הטלוויזיות החכמות של החברה התומכות בשידורי 4K החל מדגמים שהוצגו בשנת 2015 ועד היום עם מערכת ההפעלה Tizen. בסמסונג מציינים כי לשם הצפייה בשידורים ב-4K ללא הפרעה יש לדאוג כי הטלוויזיה מחוברת לרשת האינטרנט דרך חיבור המציע רוחב פס של 20 מגה-ביט בשנייה לכל הפחות.
להורדת אפליקציית ‘כאן’ עבור הטלוויזיות החכמות של סמסונג תוכל לגשת לחנות האפליקציות של החברה בטלוויזיה החכמה או דרך אתר החברה .
ערוץ כאן (תמונה באדיבות סמסונג) ערוץ כאן (תמונה באדיבות סמסונג) ערוץ כאן (תמונה באדיבות סמסונג) ערוץ כאן (תמונה באדיבות סמסונג)
בעל הטלוויזיות החכמות של LG אלקטרוניקס יזכו גם הם לקבל את שידורי המונדיאל ב-4K דרך אפליקציית ‘כאן’, זו צפויה להגיע לחנות האפליקציות של החברה, LG Content Store, החל מהיום (ה’, 14.6) . שידורי המונדיאל דרך האפליקציה יתאפשרו גם בשפה הערבית דרך ערוץ ‘כאן 33’ הכלול באפליקציה, אם כי במקרה של השפה הערבית הנוגשו השידורים באיכות HD בלבד (720P).
שידורי מונדיאל 2018 ב-4K דרך אפליקציית ‘כאן’ יתאפשרו עבור הטלוויזיות החכמות של LG עליהן מותקנת מערכת ההפעלה WebOS 3.0, זו הוצגה לראשונה בשנת 2016.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום