“הנוקמים: מלחמת האינסוף” רושם יותר מ-2 מיליארד דולר ממכירות כרטיסים

הסרט האחרון בסאגת “הנוקמים” של מארוול ודיסני, “מלחמת האינסוף” (Infinity War), חצה היום (ג’, 12.6) את רף ההכנסות של 2 מיליארד דולר ממכירת כרטיסים בקופות בתי הקולנוע סביב העולם ומצטרף לשלושה סרטים שרשמו את ההישג עד כה, בהם אווטאר (Avatar), טיטאניק (Titanic) ומלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר (Star Wars: The Force Awakens).
קריאה נוספת: ביקורת סרט “הנוקמים: מלחמת האינסוף” – נבל כמו שנבל צריך להיות
מלחמת האינסוף עומד כיום על הכנסות של כ-655 מיליון דולר בשוק המקומי בארה”ב וביחד עם הכנסות גלובליות של כ-1.346 מיליארד דולר מגיע הסרט החדש של דיסני ומארוול למקום הרביעי עם הכנסות של 2.001 מיליארד דולר מקופות בתי הקולנוע. לפניו נמצאים, לפי הסדר, הסרטים הבאים:

אווטאר – 2.79 מיליארד דולר
טיטאניק – 2.19 מיליארד דולר
מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר – 2.07 מיליארד דולר

הסרט האחרון בסאגת הנוקמים הצליח לרשום מספר הישגים נוספים כשהוא ממוקם כעת במקום החמישי בהכנסות בשוק המקומי בארה”ב, תופס את המקום השלישי בהכנסות הגלובליות מחוץ לארה”ב וכפי שנחשף בחודש שעבר , מדובר בסרט שהצליח להגיע להכנסות העולות על מיליארד דולר בזמן שיא, תוך שהוא שובר את השיא הקודם של “מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר” ומגיע להישג תוך 11 ימים בלבד (לעומת 12 ימים עבור הכוח מתעורר).
בדיסני יכולים לטפוח לעצמם על השכם, כאשר “מלחמת האינסוף” מצטרף לרשימת 2 המיליארד לצידו של “הכוח מתעורר”, גם אותו הפיצה החברה. יחד עם זאת, אולפני פוקס המאה ה-20 (יחד עם פרמאונט בסרט טיטאניק) שומרות על רף ההכנסות הגבוה ביותר בשלב הזה.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום