מיקרוסופט מכריזה על Gears of War 5, צפוי להגיע ב-2019

במהלך מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט בתערוכת E3, בלוס אנג’לס, הכריזה החברה על משחק חדש בסדרת הדגל Gears of War. הכותר ייקרא, כצפוי, Gears of War 5 , והוא יגיע מתישהו בשנה הבאה. המשחק מפותח על ידי The Coalition, הסטודיו החתום גם על המשחק הקודם בסדרה, Gears of War 4, שזכה לביקורות משבחות.
נראה כי ב- Gears of War 5 צפויה לנו חוויה קרובה יותר לדמויות, ומסע מרגש שיכלול פיתוח דמות לצד עליה ברף האדרנלין והאקשן. מרקוס פניקס (Marcus Fenix) חוזר להופיע במשחק, אולם נראה כי הדמות הראשית שנשחק הפעם תהיה קייט דיאז (Kate Diaz), שגם אותה הכרנו כבר מכותרים קודמים בסדרה. הסיפור צפוי להמשיך את אירועי המשחק הקודם, שהיווה נקודת מפנה עבור הסדרה, עם איום חדש להילחם בו.
מיקרוסופט טוענת כי מדובר בכותר השאפתני ביותר בסדרה עד כה. מהטריילר שצורף להכרזה, נראה כי יש דברים בגו. הטריילר המפורט סיפק לנו הצצה לסביבות מגוונות ביותר, כמו אגם מכוסה קרח עליו מחליקה קייט באלגנטיות עם סירת מפרש, סנפלינג בג’ונגל עבות, שיטוט ביער מושלג, סביבה מדברית עם מכונות גדולות ונטושות, ומבנים תת-קרקעיים מסועפים. בין היתר ניתן לראות גם קטעי יריות, חבטות, וכמובן – מזרקות של דם.
בנוסף ל-Gears of War הוכרז גם משחק טקטי חדש ששמו Gears Tactics. המשחק יהיה איטי ומחושב יותר, ובו עלינו לנהל כוחות ממבט עילי בקרבות בתורות. Gears Tactics יקדים את Gears of War, עם סיפור המתרחש למעלה מעשור טרם אירועי Gears of War הראשון.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום