קומפיוטקס 2018: Gigabyte מכריזה על זכרונות DDR4 במותג Aorus עם RGB והפתעה

חברת גיגהבייט (Gigabyte), יצרנית חומרת המחשבים המוכרת הכריזה במהלך כנס המחשוב Computex 2018 המתקיים השבוע בטיוואן על כניסה לשוק הזיכרונות למחשבים נייחים עם קיט זיכרונות AORUS RGB  מסדרת הגיימינג AORUS של החברה, כשהייחודי בהם הוא שלמרות שהקיט כולל 4 רכיבים של זיכרון, רק 2 מהם הם אכן זיכרונות עובדים בעוד הזוג שני נועד רק לאפקט ה-RGB.
אחרי ש-Gigabyte נכנסה לשוק האחסון עם השקת כונן ה-SSD מדגם  UD PRO  החברה נכנסת גם לשוק זיכרונות ה-DDR4 עם קיט ראשון ויחודי מסוג DDR4-3200 בנפח 16GB ב-2 רכיבים של 8GB כל אחד עם תזמוני 16-18-18-38 במתח 1.35V כשבנוסף לשני רכיבי הזיכרון הערכה תכיל 2 רכיבי דמה נוספים שנועדו לתאורת RGB בלבד.
ארבעת מודולי זיכרון AORUS (מקור gigabyte)
רכיבי הדמה של Gigabyte הם פטנט רשום של החברה והם נראים זהים לזכרונות רגילים מלבד חוסר בחיבורים שיש בזיכרון רגיל. הרכיבים נועדו לאפשר אפקט RGB מלא של 4 זכרונות RGB בלוחות אם תומכים גם אם השימוש בפועל הינו רק בשני רכיבים כזכרונות אמיתיים.
זכרונות הדמה יעבדו בצורה דומה לזכרונות האמיתיים עם תוכנת ה-RGB Fusion של החברה לשליטה על אפקט התאורה שלהם.
ארבעת מודולי הזיכרון, 2 אמיתיים ו-2 דמה (מקור gigabyte) מודול דמה AORUS DDR4 (מקור gigabyte)
קיט זכרונות ה-Aorus RGB LED DDR4 צפוי להיות זמין במהלך חודש יוני במחיר של 229 דולר.
בעולם של היום אי אפשר למצוא מוצר שנועד לתחום הגיימינג ללא תאורת RGB מובנית, השאלה היא לאן התחום יתפתח כשיצרנים מחפשים מקומות חדשים להכניס בהם גופי תאורת RGB נוספים מלבד אלו הקיימים כיום.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום