טיזר ראשון לבאמבלבי מרמז על הנבל של הסרט

פרמאונט (Paramount) שחררה טיזר ראשון ל” באמבלבי ” (Bumblebee), סרט ספין אוף של סדרת סרטי “רובוטריקים” (Transformers). כפי שרומז שם הסרט, הוא יתמקד ברובוטריק אחד ספציפי – הרובוט הצהוב והאהוב באמבלבי, שלא מסוגל לדבר ונאלץ להשתמש ברדיו, מוזיקה וציטטות מסרטים כדי לתקשר עם אנשים בסביבתו.
הסרט מתרחש ב-1987. גיבורת הסרט היא נערה אותה משחקת היילי סטיינפלד (Hailee Steinfeld) מסרטי “פיץ’ פרפקט”. הנערה מוצאת חיפושית פולקסווגן צהובה נטושה, ומתקנת אותה. היא מגלה שלא מדובר בסתם חיפושית צהובה, אלא ברובוטריק – חייזר השוהה בגוף מכאני. באמבלבי המוכר לנו מסרטי “רובוטריקים” נמצא כאן בגוף קטן יותר ופחות חזק מזה שאנחנו מכירים, והיקף הסיפור יתאם את זה ככל הנראה – גם כאן הוא וחברתו האנושית יתעמתו עם הצבא מצד אחד ושקרניקים מרושעים מצד שני, אבל הכל יהיה מעט פחות גלובאלי.
בין אנשי הצבא יופיע המתאבק ג’ון סינה (John Cena), שקריירת המשחק שלו מתפתחת לאחרונה בהדרגה. את מעריצי “רובוטריקים” ישמח דווקא לראות את סטארסקרים, גם אם לרגע. סטארסקרים הוא שקרניק, אחד מהסגנים הלא-יוצלחים של מגטרון, והוא הפך לאחד מהנבלים האהובים על מעריצי הסדרה. כאן הוא יהיה הנבל הראשי, כנראה.
באמבלבי צפוי לצאת לקראת חג המולד, ב-21 לדצמבר הקרוב . הוא יהיה הסרט הראשון בגל של סרטים שפרמאונט מתכננת להוציא לפרנצ’ייז הרובוטריקים, סרטים שיספרו סיפורים נפרדים מהסדרה הראשית, ולא יבוימו על ידי מייקל ביי (Michael Bay). את “באמבלבי”, למשל, יביים טרוויס נייט (Travis Knight) – אנימטור ראשי בסטודיו האנימציה Laika, ובמאי הסרט “קובו: אגדה של סמוראי”.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום