נינטנדו מכריזה על משחקי פוקימון ל-Switch ולמובייל, כותר נוסף בדרך

נינטנדו הכריזה על כמה משחקים חדשים בסדרת פוקימון. המשחק הראשון שהוכרז הוא למעשה שני משחקים ל-Switch, המכשיר הביתינייד של החברה:  Pokémon Let’s Go! Pikachu ו- Pokémon Let’s Go! Eevee , גרסאות מקבילות של אותו המשחק (כפי שנהוג בסדרת פוקימון) שנקרא באופן כללי “Pokémon Let’s Go”. המשחק שם דגש על החיבור שלנו לפוקימונים, כאשר הם מסתובבים לצד הדמות שלנו במשחק.
ניתן לקחת את הפוקימונים שלנו איתנו באמצעות בקר חדש ומיוחד בצורת פוכדור, אשר נקרא Poké Ball Plus. הכדור מסוגל להידלק באורות שונים, לרטוט ולהשמיע צלילים. למשל, כאשר נתפוס פוקימון, נוכל להרגיש אותו זז בכדור. כאשר נצא מהבית, טוענת נינטנדו, נוכל לקחת את הכדור איתנו “כדי לבלות זמן איכות עם הפוקימונים”.
כפי שנרמז משמו, Pokémon Let’s Go שואב השראה מ-Pokemon Go, כאשר לכידת הפוקימונים במשחק תתבצע על ידי השלכת כדורים כמו במשחק הסמראטפון הפופולארי, במקום קרב טקטי בתורות כפי שנהוג במשחקי פוקימון המסורתיים. עם זאת, קרבות בתורות הם עדיין חלק מהמשחק. בנוסף השחקנים יוכלו להביא את הפוקימונים שלהם מ-Pokemon Go ל-Pokemon Let’s Go.
Pokémon Let’s Go: שני המשחקים יגיעו ב-16 בנובמבר ל-Switch.

משחק נוסף שהוכרז הוא  Pokémon Quest , שמהווה כותר ‘קליל’ יותר וחצי-רשמי בסדרת פוקימון. ב-Pokémon Quest הפוקימונים מיוצגים על ידי ריבועים חמודים המזכירים את מיינקראפט, הם נעים בעצמם ואין לנו שליטה עליהם, אולם באפשרותינו לשלוט ישירות במתקפות שלהם. הפוקימונים מטיילים באי, וניתן לאסוף כל מיני הפתעות ו”אבני כוח”. Pokémon Quest ייצא ל-Switch ולמכשירי הסמארטפון.
לבסוף, נינטנדו הודיעה כי משחק “משמעותי” נוסף בסדרת פוקימון יגיע בחצי השני של השנה הבאה, כלומר בין יולי לדצמבר 2019. נינטנדו לא חשפה פרטים נוספים על המשחק, אולם הגדירה אותו כ-“Core RPG”, כלומר משחק תפקידים מסורתי המהווה חלק מליבת סדרת פוקימון.
Pokémon Quest: זמין להורדה כבר עכשיו ל-Switch, יגיע לסמראטפונים בחודש הבא.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום