באג משיקה את שעון ה-Fitbit Versa החכם בישראל במחיר 899 שקלים

רשת באג, היבואנית הרשמית של מוצרי פיטביט בישראל, השיקה היום (ה’, 17.5) את השעון החכם החדש של יצרנית ציוד הכושר, ה- Fitbit Versa , במסיבת עיתונאים שערכה בתל-אביב בשיתוף נציגיה של פיטביט. השעון החדש מגיע לישראל במחיר של 899 שקלים עם אחריות לשנה ומציע תכונות בריאות וכושר רבות ומעל 4 ימי שימוש.
שעון ה-Fitbit Versa משלב צג בעל פאנל LCD צבעוני המספק בהירות גבוהה במיוחד (1000nits) ונשלט על ידי מערכת ההפעלה Fitbit OS 2.0 אותה מפתחת החברה. עם מערכת ההפעלה שמה החברה דגש על פשטות וזו משלבת לוח מחוונים המציג באופן ברור את כל הנתונים הסטטיסטיים היומיומיים העוקבים אחר מצבו הבריאותי של המשתמש והפעילות הספורטיבית, כולל היסטוריית פעילות, קצב לב, הדרכות והודעות הנעה לפעולה.
בנוסף, מאפשרת מערכת ההפעלה התאמה אישית לכל משתמש על פי אופי הפעילות עם השעון, כאשר עבור נשים מציעה פיטביט אפשרויות מעקב בריאותי המגיעות על מנת לעזור לנשים להבין כיצד המחזור החודשי מתחבר לבריאות הכללית שלהן. המערכת מאפשרת למי שתגדיר זאת דרך האפליקציה מראש לתעד נתונים וסימפטומים שונים לצפיה חוזרת לאורך זמן, אלו יעזרו לדברי החברה לספק נתונים שיוצגו בעת הצורך לרופא על מנת להתאים את הטיפול באופן אישי.

שעון חכם לפעילות ספורטיבית
בדומה למוצריה האחרים של החברה, גם שעון ה-Fitbit Versa מספק כלי מעקב המאפשרים ניטור שוטף אחר פעילות גופנית ומחזורי שינה, ולכך נוספות פונקציות של שעון חכם כמו קבלת התראות מאפליקציות שונות בטלפון, אחסון מוסיקה מקומי (2.5GB) לשם שידור לאוזניות אלחוטיות דרך חיבור בלוטות’ המובנה בשעון ואף תמיכה מובנית באפליקציית דיזר ( Deezer ), המאפשרת הורדת שירים מאפליקצייית המוסיקה ישירות לשעון, מה שמאפשר להשאיר את הסמארטפון מאחור בזמן יציאה לריצה.
לשם ביצוע ניטור מקיף אחר כל פעילות שיבצעו המשתמשים, משלבת פיטביט בשעון מגוון רחב של חיישנים, בהם מד תאוצה, ג’יירוסקופ, מד דופק עם טכנולוגיית PurePulse למעקב שוטף אחר קצב הלב 24 שעות ביממה, מד גובה, קישוריות אלחוטית WiFi בתקן 802.11b/g/n, קישוריות בלוטות’ 4.0, קישוריות NFC, רכיב GPS ומד SpO2. בנוסף, מאפשר השעון צלילה לעומק של עד 50 מטרים ובהתאם גם ביצוע מעקב אחר שחייה (ספירת בריכות).
שעון חכם Fitbit Versa (תמונה באדיבות Fitbit) שעון חכם Fitbit Versa (תמונה באדיבות Fitbit)
יתרון משמעותי בשעון מגיע בצד הסוללה שלו, זו מאפשרת על פי הצהרת החברה עד 4 ימי שימוש ואף מעבר לכך. הנתונים מהשעון מסתנכרנים עם אפליקציית פיטביט לסמארטפון (iOS או אנדרואיד), אך השעון מסוגל לשמור מידע שוטף על תנועה באופן מקומי לתקופה של עד 7 ימים לאחור ונתוני סיכום יומיים לתקופה של עד 30 ימים לאחור.
לצידו של שעון ה-Versa, הודיעה החברה כי תשיק בקרוב בישראל גם את צמיד הכושר החכם Fitbit Ace המיועד לילדים מגיל 8 ומעלה ומאפשר מעקב אחר פעילויות כושר, תוך הגנה על פרטיות הילדים ואפשרות מעקב של ההורים אחר פעילויות הילדים.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום