גרסת הנוקמים של OnePlus 6 נחשפה, תגיע לישראל בסוף יולי 2018

חברת וואן פלוס חשפה אמש (ד’, 16.5) את מכשיר הדגל שילווה אותה בחצי השנה הקרובה ולצידו הציגה לראשונה גם את אוזניות ה- Bullets Wireless האלחוטיות. כעת, חושפת החברה דגם נוסף של ה- OnePlus 6 הממותג כגרסת “הנוקמים” וזוכה לעיצוב תואם עם לוגו הנוקמים המוכר מסרטיה של מארוול.
בדומה לדגם הייחודי של מלחמת הכוכבים אותו הציגה החברה עבור מכשיר ה-OnePlus 5T, גם כאן יקבלו הרוכשים קופסה ומכשיר בעיצוב ייחודי. בתוך הקופסה ניתן למצוא את סמארטפון ה-OnePlus 6 המגיע עם כיסוי עבה למדי המוצג עם איירון מן בחלקו האחורי ומלבד זה תמצאו בה גם מדליה המציגה מצידה האחד את לוגו חברת וואן פלוס לצד לוגו הנוקמים ובצד השני שמו של אחד מהנוקמים.
הסמארטפון עצמו מציג עיצוב שחור בגבו עם פסים שחורים ואפורים בתצורת יהלומים, כאשר גם בצד התוכנה דואגת וואן פלוס לשלב ערכת נושא תואמת המושלמת באמצעות רקע המציג את הנוקמים.
OnePlus 6 Avengers Special Edition OnePlus 6 Avengers Special Edition
במפרט הטכני של גרסת הנוקמים ל-OnePlus 6 נמצא מסך 6.28 אינץ’ מסוג Optic AMOLED ברזולוציית תצוגה +Full HD, מעבד 8 ליבות המשולב במערכת העל שבב Snapdragon 845, זיכרון 8GB RAM, נפח אחסון 256GB, מערך צילום כפול הכולל חיישני 16 ו-20 מגה-פיקסל, מצלמת סלפי עם חיישן 16 מגה-פיקסל, סוללת 3,300mAh עם תמיכה בטעינה מהירה בטכנולוגיית Dash Charge, צילום בהילוך איטי ב-480 פריימים בשנייה ברזולוציית 720p ומערכת ההפעלה Oxygen OS 5.1 המבוססת על אנדרואיד אוראו.
הסמארטפון יהיה זמין לרכישה בהודו וסין החל מה-29 במאי במחיר של כ-660 דולר, כאשר על פי היבואן הרשמי החדש בישראל, חברת Cell Now, יגיע המכשיר ארצה בסוף חודש יולי . בשלב זה לא נמסר מחירה של גרסת הנוקמים לוואן פלוס 6 בישראל.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום