הוכרז: Vivo X21i – עם מסך נטול שוליים ומפרט אטרקטיבי

החברה אשר הציגה לראשונה סמארטפון עם סורק טביעות אצבע מתחת למסך, מכריזה כעת על מכשיר פרימיום נוסף המיועד לשוק הביניים. ה- Vivo X21i מגיע עם מסך נטול שוליים הכולל חריץ בחלקו העליון, יחד עם מערכת העל שבב העדכנית מבית מדיה-טק וסורק טביעות אצבע בחלקו האחורי של המכשיר.
בחזיתו של ה-Vivo X21i נוכל למצוא מסך בגודל 6.28 אינץ’ ברזולוציית +Full HD עם פאנל מסוג Super AMOLED ובפריסה של 2280 על 1080 פיקסלים. בנוסף למסך, נגלה בצידו הקדמי של המכשיר גם את מצלמת הסלפי המצויידת בחיישן 24 מגה פיקסל ותומכת באפקטים כגון: החלקת עור, זיהוי מין ומאפשרת את פתיחת המכשיר באמצעות סורק פנים.
בגבו של הסמארטפון נמצא את סורק טביעות האצבע, כאשר בחלקו השמאלי העליון של המכשיר ניתן לראות את מערך הצילום הכפול. המערך המוזכר כולל זוג חיישני 12 מגה פיקסל המצוידים ביכולות בינה מלאכותית כמו זיהוי סצנות והתאמת הצבעים בהתאם, הגדרת התאורה במידה ומצלמים מול שמש ישירה ועוד. מתחת למערך המפורט לעיל מתמקם מבזק ה-LED.
Vivo X21i
מבנה המכשיר כולל מעטפת זכוכית מלאה, זאת בעוד שמידותיו של המכשיר עומדות על 154.37×74.98 מילימטרים, כשעוביו מסתכם ב-6.99 מילימטרים בלבד. מתחת למכסה המנוע נמצאת מערכת העל-שבב Helio P60 הכוללת שתי ליבות יעודיות ליכולות הבינה המלאכותית, זאת לצד 4 ליבות מסוג Cortex-A73 ו-4 ליבות נוספות מדגם Cortex-A53.
את המערכת יגבה רכיב זיכרון RAM על סך 4 או 6 גיגה-בייט כשנפח האחסון עומד על 64 גיגה-בייט לגרסת ה-6 גיגה-בייט של זיכרון העבודה ו-128 גיגה-בייט לגרסת ה-4 גיגה-בייט של זיכרון העבודה. נפח האחסון הפנימי ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. את המכשיר תתפעל סוללה בקיבולת של 3,425 מיליאמפר/שעה, כשעל המערכת הפנימית תיקח אחריות מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו אשר תלבש את ממשק המשתמש של החברה.
ה-Vivo X21i מציע מחיר אחיד לשתי הגרסאות העומד על כ-425 דולר, את זה תוכלו למצוא בצבעים Aurora White , Ruby Red ו-Polar Night Black כשאת המכשיר עצמו תוכלו לרכוש בסין החל מה-19 במאי.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום