דיל: סטרימר Xiaomi Mi Box 4K ב-59 דולר

אתר המכירות הסיני Lightinthebox עורך כעת מבצע מיוחד לאחד מהמוצרים הפופולריים יותר המגיעים מסין, סטרימר ה-Mi Box של שיאומי, זה יהיה זמין במחיר 59 דולר (כ-211 שקלים) החל מהיום (ה’, 17.5) ועד תאריך ה-7 ביוני, כאשר מדובר בגרסה האירופית המגיעה עם מחבר תואם לחשמל.
קריאה נוספת: גאדג’טי דיל: מבצעים וקופונים לחודש מרץ 2018
סטרימר ה-Xiaomi Mi Box מבוסס על מערכת ההפעלה Android TV ומציע תמיכה בניגון תכנים באיכות 4K. בחלקו האחורי תמצאו מספר חיבורים, בהם HDMI 2.0, חיבור אודיו וחיבור USB, כאשר במפרטו הטכני נמצא זיכרון 2GB RAM, רכיב אחסון על סך 8 גיגה-בייט, מעבד בעל ארבע ליבות Cortex-A53 בתדר 2.0GHz ומאיץ גרפי מדגם Mali-450 של ARM. הסטרימר של שיאומי מגיע יחד עם שלט רחוק ותומך בקישוריות בלוטות’ ו-WiFi.
את ה-Mi Box תוכלו לרכוש במחיר 59 דולר (כ-211 שקלים)  החל מרגע זה ועד ה-7 ביוני – לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר .
לסקירה המלאה שלנו למוצר

גילוי נאות : אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם.
*אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה אינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים לתקופת הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בנפרד. המחירים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי המרה בזמן הפרסום. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך  עמוד יצירת הקשר  באתר.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום