הוכרז: Oppo Realme 1 – עם עיצוב ייחודי ומחיר אטרקטיבי

חברת Oppo הכריזה על מותג הסמארטפונים החדש של החברה העונה לשם Realme . המותג פונה לשוק הביניים ומעלה כשהוא מציע עיצוב ייחודי, מסך גדול, זיכרון עבודה נדיב במיוחד ונפח אחסון הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון.
בחזיתו של ה- Realme 1 נמצא מסך בגודל 6 אינץ’ ברזולוציית +Full HD עם פאנל מסוג IPS LCD ובפריסה של 2160 על 1080 פיקסלים, כאשר השוליים הנמצאים משני צידי המסך צרים במיוחד ועומדים על 1.98 מילימטרים בלבד. בחזית המכשיר נמצא את המצלמה הקדמית המגיעה עם חיישן 8 מגה פיקסל, ומציעה את אפקט הפורטרט המוכר. בנוסף לכך, ניתן לראות בקדמת המכשיר גם את חיישן הקרבה ואפרכסת השמע.
גב המכשיר מציג עיצוב ייחודי המייצר צורות יהלום לאורכו ולרוחבו. יחד עם זאת, נוכל לגלות את מערך הצילום הראשי המציע חיישן 13 מגה פיקסל בודד אשר ייתמך על ידי מבזק LED הנמצא לצידו. אמנם לא נמצא כאן סורק טביעות אצבע מכל סוג שהוא, אך כדי לחפות על החיסרון המוזכר, הטמיעה החברה אפשרות לפתיחת המכשיר באמצעות זיהוי פנים.
Oppo Realme 1 (תמונה: Amazon)
מתחת למכסה המנוע תפעם מערכת העל-שבב העדכנית מבית מדיה-טק מדגם Helio P60 , זו כוללת 8 ליבות כאשר ארבע מהן מסוג Cortex-A73 וארבע נוספות מסוג Cortex-A53. לצד הליבות הללו, שילבה החברה שתי ליבות נוספות לתמיכה בבינה המלאכותית אשר שולבה בשבב. את המערך המוזכר תריץ סוללה בקיבולת 3410 מיליאמפר/שעה ומערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו.
בגזרת המולטי-טאסקינג מציע הסמארטפון החדש רכיב זיכרון RAM על סך 3 או 6 גיגה-בייט, זאת יחד עם נפח אחסון העומד על 32 או 128 גיגה-בייט הניתנים להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. את ה-Oppo Realme 1 תשווק החברה בלעדית דרך אתר הקניות העולמי אמזון (Amazon) החל מה-25 במאי ובמחיר של כ-112 אירו לדגם הסטנדרטי וכ-174 אירו לדגם המשודרג .

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום