מיקרוסופט תחליף את מחשבי ה-Surface Pro 4 הסובלים מפליקרגייט

אחרי למעלה משנה, מיקרוסופט (Microsoft) מכירה רשמית בפרשת ה פליקרגייט (Flickergate)  שפגעה במחשבי ה-4 Surface Pro של החברה כשהיא מציע להחליף את המחשבים למשתמשים הסובלים מהתקלה שקנו את הנייד בתקופה של עד 3 שנים אחורה.
קריאה נוספת: פליקרגייט, התקלה הסדרתית של מחשבי ה-Surface Pro 4 שלא שמעתם עליה
התקלה שדווחה לראשונה בפורום התמיכה של מיקרוסופט בינואר 2017 גורמת לריצוד המסך שנוצר לרוב אחרי כשנה במחשבי ה-4 Surface Pro של מיקרוסופט. התקלה זכתה להתעלמות כללית מהחברה תוך כדי שהיא ממליצה להחליף את המסך בתשלום של 450 דולר או החלפה של הנייד ב-800 דולר.

עכשיו חברת מיקרוסופט בחרה לקבל רשמית את הטענה כי מדובר בתקלה חומרתית במחשב ומודיעה כי היא תחליף למשתמשים את מחשבי ה-4 Surface Pro עד לתקופה של 3 שנים ממכירת המחשב, כשבנוסף היא תציע החזר כספי למשתמשים ששילמו על החלפת המסך במחשב ה-4 Surface Pro שלהם.
בעוד מדובר בפתרון סביר, החלפה של מחשב תקול, הזמן שלקח למיקרוסופט להכיר רשמית בתקלה הוא ארוך בצורה יוצאת דופן בהתחשב שהדיווח הראשוני בפורום התמיכה שלה היה בינואר 2017. משתמשים רבים השקיעו את מיטב כספם במחשב ה-4 Surface Pro ולא היו יכולים להשתמש בו או נאלצו לשלם על תיקון שלא תמיד פתר את התקלה, כשחלקם פנו לשיטות לא רשמיות על מנת להשמיש את המחשב על ידי הקפאה שלו במקפיא.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום