לנובו תחזיר לשוק את מותג הסמארטפונים ZUK עם מכשיר חדש ונטול שוליים

המכשיר האחרון תחת מותג הסמארטפונים ZUK הינו ה- ZUK Z2 Pro אשר הוכרז בשלהי 2016, כאשר במהלך שנת 2017 הודיעה לנובו כי תפסיק לייצר מוצרים תחת שם מותג זה, אשר יתמזג לתוך החברה האם. לפני כשבוע רמז סגן נשיא החברה לחזרתו של המותג כאשר שאל את עוקביו בחשבון ה-Weibo לגבי העדפתם. השאלה עסקה בנושא המסך המלא אשר כבש את שנת 2018, והתירה 4 תשובות אפשריות, זאת כאשר הגולשים יכולים לבחור בין העדפה של 80-84 אחוזים לשטח מסך בסמארטפון עד ללא פחות מ-95 אחוזים.
בנוסף לכך, צירף סגן הנשיא טיזר אשר הגיע בדמות תמונה של הצד השמאלי העליון של מה שעתיד להתבהר כמכשיר החדש תחת המותג הוותיק. עם זאת, השמועות לא איחרו להגיע ועקב כך דלפה לרשת תמונה מלאה של המכשיר המסתורי.
בטיזר הרשמי נוכל לראות את חלקו השמאלי העליון של הסמארטפון, בעוד שמסכו משאיר מקום מועט במיוחד לשוליים. לצד זאת, ניתן להבחין בצבע הייחודי של המכשיר בגוון תכלת מבריק ובחלק מהשעה אשר על תצוגתו. לעומת זאת, בתמונה המודלפת ניתן לראות את כל חזית המכשיר באופן מלא, דבר שמגלה פרטים נוספים אודותיו.
Lenovo ZUK Unknown (תמונות: Lenovo + SlashLeaks)
בתמונה המלאה של הסמארטפון, נוכל למצוא לראשונה כי זה אינו משלב רק מסך, אלא שבחלקו התחתון ניתן לראות שול מלא המאחסן את המצלמה הקדמית. יחד עם הדברים הללו, ועל פי התמונה המודלפת, נראה כי לנובו מעוניינת ללכת ראש בראש מול מתחרתה מבית שיאומי, אשר הייתה הראשונה לחשוף מכשיר נטול שוליים העונה לשם Xiaomi Mi Mix  לפני כשנתיים. אולם, לעומת הסמארטפון של מתחרתה, לנובו בחרה ללכת על פי קו עיצובי נקי יותר, כאשר היא מעגלת את כל פינותיו של המכשיר.
מידע נוסף אודות תאריך הכרזתו של הסמארטפון המסתורי או מפרטו אינם ידועים בשלב זה.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום