רשמי: Nokia X יוכרז ב-16 במאי עם חריץ בתקרת המסך

לאחר שבסופו של החודש הקודם נחשף לראשונה כי מכשיר ה-Nokia X יגיע עם מסך המשלב חריץ בחלקו העליון לצד עיצוב פרימיום, כעת הסמארטפון עובר דרך האתר של משרד התקשורת הסיני (TENAA) ומותיר אחריו עקבות רבים. המכשיר המוזכר עתיד לפנות אל פלח שוק הביניים וצפוי להוות את המכשיר הראשון אשר מכיל חריץ בתקרת המסך מבית החברה.
את ה-Nokia X נפגוש לראשונה עם מסך בגודל 5.8 אינץ’ ברזולוציית +Full HD עם פאנל מסוג TFT LCD ובפריסה של 2280 על 1080 פיקסלים. מידותיו יעמדו על 70.98×147.2 מילימטרים בעוד שעוביו יסתכם ב-7.99 מילימטרים ומשקלו ב-151 גרם. בנוסף לכך, על פי השמועות, מסכו של המכשיר יגיע ביחס אורך:רוחב של 19:9.
מתחת למכסה המנוע, הסמארטפון החדש מגיע עם מעבד מתומן ליבות בתדר מירבי של 1.8 גיגה-הרץ, זאת יחד עם רכיב זיכרון RAM על סך 3, 4 או 6 גיגה-בייט ונפח אחסון העומד על 32 או 64 גיגה-בייט אשר ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון לעד 128 גיגה-בייט נוספים. את המערך המוזכר תריץ מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו.
Nokia X (תמונה: TENAA)
מערך הצילום של המכשיר כולל 3 מצלמות כאשר 2 מהן נמצא בגבו ואת האחרונה נראה בחזיתו. המצלמה הראשית אשר נמצאת בגבו של הסמארטפון מציעה רזולוציה של 16 מגה פיקסל. בנוסף לכך, השמועות האחרונות גורסות כי החברה תבחר לא לשלב את עדשותיה של חברת Zeiss ב-Nokia X. לצד הדברים הללו, מצלמת הסלפי תגיע גם היא באיכות 16 מגה פיקסל ותתמקם בתוך החריץ הנמצא בחלקו העליון של המכשיר יחד עם אפרכסת השמע וחיישן הקרבה.
על פי הזמנה ששלחה החברה, את ה-Nokia X אנחנו צפויים לראות באופן רשמי ב- 16 במאי כאשר זה עתיד להגיע עם שקע אוזניות, סורק טביעות אצבע וסוללה בקיבולת 3000 מיליאמפר/שעה.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום