עדיין מופרעים: משפחה בהפרעה חוזרת לעונה חמישית בנטפליקס

לאחר שמועות ורמיזות, חשפה סוף סוף נטפליקס (Netflix) את הטריילר לעונה החמישית של “ משפחה בהפרעה ” (Arrested Development). סדרת הפולחן מתחילת שנות ה-2000 כבר זכתה לקאמבק בנטפליקס בעבר בדמות עונה רביעית, שעלתה לשירות הצפיה הישירה במבנה לא סטנדרטי, אך מהטריילר החדש נדמה שהעונה החמישית תוגש במבנה מעט מסורתי יותר. מצד שני, לעולם אין לדעת.
“משפחה בהפרעה” מגוללת את סיפורה של משפחת בלות’, משפחה של יזמי נדל”ן כושלים. במרכז המשפחה נמצא מייקל בלות’, אותו מגלם ג’ייסון בייטמן (Jason Bateman). מלבדו, האדם הנורמלי לכאורה היחידי במשפחה, כל חברי משפחת בלות’ הם אנשים מאוד, מאוד מוזרים, ללא יוצא מן הכלל.
בין חברי משפחת בלות’ אפשר למצוא מספר מרשים של שחקניות ושחקנים שזכו למידות שונות של הצלחה וחשיפה מאז עליית הסדרה המקורית, והאיסוף של כולם יחד במקום אחד לצילומי סדרה נראה הזוי לא פחות מההתנהלות של המשפחה עצמה.
בין כוכבי הסדרה ניתן למצוא את ג’פרי טמבור (Jeffrey Tambor), מייקל סרה (Michael Cera) שמסרב לגדול, דייוויד קרוס (David Cross), ג’סיקה וולטר (Jessica Walter) שהעתיקה את דמותה כמעט אחד לאחד ל”ארצ’ר”, פורשיה דה רוסי (Portia de Rossi), הסוס המדבר והבאטמן הכי מוצלח מכולם וויל ארנט (Will Arnett), אליה שאווקאט (Akia Shawkat), ובמאי הסרט “סולו: סיפור מלחמת הכוכבים” רון הווארד (Ron Howard) בתפקיד הקריין.
העונה החמישית של “משפחה בהפרעה” תעלה לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס כבר בסוף החודש הזה, ב-29 במאי . הפעם העונה תעסוק באיחוד המרגש של משפחת בלות’, שהולכת לקבל את פרס משפחת השנה – פרס שהיא מעניקה לעצמה משום מה.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום