תמונות ומפרט טכני של Xiaomi Redmi S2 נחשפים לפני ההכרזה הרשמית

מכשיר שוק הביניים הבא שמתכננת חברת שיאומי להשיק ככל הנראה יהיה דגם ה-Redmi S2, זה צפוי להיחשף ביום חמישי הקרוב, אולם כבר בשלב זה מופיע הדגם החדש בגרסתו הבינלאומית בעמוד מכירה בחנות אליאקספרס עם תמונות המציגות את עיצובו לצד המפרט הטכני שצפוי להגיע עם הסמארטפון.
עיצובו של ה-Xiaomi Redmi 2S דומה למדי לזה שהציגה החברה עם מכשיר ה- Mi 6X בחודש שעבר. הוא כולל עיצוב מתכתי עם זוג מצלמות בגבו, אשר מתחת להן ממוקם חיישן ביומטרי לזיהוי טביעות אצבע. את המכשיר ניתן יהיה למצוא במגוון צבעים, בהם כסף, זהב וורוד והתצוגה בחלקו הקדמי תגיע בפורמט 18:9 החדש ותשלב מסך בעל פאנל IPS LCD בגודל 5.99 אינץ’ ברזולוציית +HD ובפריסה של 720×1440 פיקסלים.
במפרטו הטכני של הסמארטפון החדש נמצא רכיבים התואמים את אלו אותם היינו מצפים לראות בסדרת ה-Redmi של החברה. נמצא במכשיר זיכרון 3GB RAM, אחסון בנפח 32 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה ואת מערכת העל שבב Snapdragon 625 של קוואלקום. כפי שנוהגת שיאומי לעשות, ככל הנראה נזכה לוריאציות נוספות של זיכרון ונפח אחסון מובנה, אולם לא ידועים פרטים נוספים אודות אלו בשלב הנוכחי. עם זאת, תמונה של המכשיר מדגישה כי זה יגיע עם שני חריצי נאנו-סים וחריץ נוסף לזיכרון מסוג MicroSD.
Xiaomi Redmi S2
בצד הצילום ישלב המכשיר, כך על פי הפרסום באתר אליאקספרס, מערך מצלמות כפול עם זוג חיישנים ברזולוציות 12 ו-5 מגה-פיקסל ומצלמת סלפי שתמוקם בחלקו הקדמי של המכשיר ותשלב חיישן 16 מגה-פיקסל. סוללת המכשיר צפויה להגיע בקיבולת 3,080mAh ומערכת ההפעלה תהא MIUI 9 מבית שיאומי המבוססת על אנדרואיד 8.1. מידותיו של המכשיר מציגות רוחב של 77.3 מ”מ, גובה של 160.7 מ”מ ועובי של 8.1 מ”מ.
המחיר המופיע באתר לא מוגדר באופן חד משמעי ומופיע בין הסכומים 165.99-193.99 דולר בזמן פרסום כתבה זו.
Xiaomi Redmi S2 Xiaomi Redmi S2

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום