רשמי: מכשיר הדגל הבא של HTC ייחשף ב-23.5, עשוי להיות דגם ה-U12 Plus

מכשיר הדגל הבא מבית פיתוחה של חברת HTC הטיוואנית כבר הספיק להיחשף במספר הזדמנויות, אם כי כעת מספקת היצרנית התייחסות ראשונה לנושא עם ציוץ שהיא משגרת לחשבון הטוויטר שלה ובו היא מפרסמת את המועד בו תחשוף את הסמארטפון באופן רשמי.
על התמונה המגיעה כחלק מהפרסום של החברה בטוויטר מופיע תאריך ההכרזה על מכשיר הדגל הבא מבית HTC, זה נקבע ל-23 במאי. לתמונה מצרפת החברה התייחסות מילולית אשר עשויה לרמוז לאופי המכשיר ולפיה “ הטלפון יהיה יותר מסך חלקי המפרט הטכני שלו “.

Coming Soon. A phone that is more than the sum of its specs. pic.twitter.com/m2skJSK0qt
— HTC (@htc) May 3, 2018

מבט להדלפות קודמות של דגם ה- HTC U12 Plus , אשר עתיד להיות מכשיר הדגל הבא של החברה שייחשף באירוע ב-23 במאי, מעיד על כך שב-HTC יבחרו בעיצוב הכולל גב זכוכית מבריק וכי דגש מיוחד יופנה למצלמות, כאשר שתיים יופיעו בחלקו הקדמי ושתיים בחלקו האחורי. מערך הצילום הכפול המיועד לצילומי סלפי יגיע, כך על פי הדלפות קודמות, עם זוג חיישני 8 מגה-פיקסל, בעוד מערך הצילום הראשי יגיע עם חיישני 16 ו-12 מגה-פיקסל, אשר אחד מהם יציע מפתח צמצם של f/1.8 והשני f/2.6.
התייחסותה של החברה ל”טלפון שיציע יותר מסך חלקי המפרט הטכני שלו” ככל הנראה מתייסחת לתכונות חדשות שיגיעו בצד המפרט, בעיקר בתחום הצילום. מערכת העל-שבב Snapdragon 845 העתידה להגיע עם דגם ה-U12 Plus כבר מספקת אפשרויות מובנות לשימוש בתחום הלמידה החישובית (לעיתים זוכה גם להתייחסות כ-AI), כך שאין מן הנמנע כי נראה תכונות שכבר הספקנו לראות בסמארטפונים אחרים, כמו זיהוי אוטומטי של סצינות צילום לצורך התאמת ההגדרות לתמונה.
במפרטו הטכני של ה-HTC U12 Plus אנו עשויים למצוא מסך בעל פאנל Super LCD6 בגודל 5.99 אינץ’ וברזולוציית תצוגה +Quad HD בפורמט 18:9, זיכרון 6GB RAM, רכיב אחסון על סך 128 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה (דרך MicroSD), סוללת 3,420mAh ואת מערכת ההפעלה אנדרואיד 8 אוראו עם ממשק המשתמש המותאם של HTC.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום