מוטורולה מציגה שלושה דגמים לסדרת ה-Moto E5

לצד ההכרזה על שלושת המכשירים החדשים לסדרת ה-Moto G6, חברת מוטורולה (Motorola) הכריזה בנוסף גם על שלושה מכשירים חדשים לסדרת השוק הנמוך שלה. סדרה זו תציע שלושה מכשירים חדשים אשר בראשם יעמוד ה- Moto E5 Plus , כאשר את מפגש הביניים בין המכשירים יהווה ה- Moto E5 בעוד שאת המקום האחרון תופס ה- Moto E5 Play .
קריאה נוספת: מוטורולה מכריזה על שלושה מכשירים לסדרת ה-Moto G6
Moto E5
את המקום הנוח בין שני המכשירים הנוספים תופס ה-Moto E5. המכשיר מציע מסך בגודל 5.7 אינץ’ ברזולוציית +HD עם פאנל מסוג IPS LCD ובפריסה של 1440 על 720 פיקסלים. עם זאת, מגיע מסכו בתצורת אורך:רוחב של 18:9 בעודו מציע שכבת הגנה מסוג גורילה-גלאס מדגם שאינו ידוע.
מכשיר ה-Moto E5 עשוי פלסטיק מבריק, כאשר מידותיו מסתכמות באורך של 154.4 מילימטרים, עם רוחב של 72.2 מילימטרים ועובי של 9 מילימטרים. משקלו של המכשיר עומד על 174 גרם. בחזיתו ניתן למצוא את מצלמת הסלפי אשר מגיעה באיכות 5 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.2 ומבזק פלאש LED.
Motorola Moto E5 (תמונה: מוטורולה)
בגב המכשיר נפגוש את מערך הצילום הכולל חיישן ראשי באיכות 13 מגה פיקסל המציע מפתח צמצם של f/2.0 וגודל פיקסלים של 1.12µm. זאת לצד מבזק הפלאש אשר הוטמע מתחת לחיישן הראשי בתוך המבנה המעגלי הבולט מגב המכשיר. עוד בגבו של ה-Moto E5 נמצא את סורק טביעות האצבע כאשר עליו הוטבע לוגו החברה.
מתחת למכסה המנוע תפעם מערכת העל-שבב Snapdragon 425 אשר תגובה על ידי המאיץ הגרפי מסוג Adreno 308. בחלקת המולטי-טאסקינג מציע ה-Moto E5 רכיב זיכרון RAM על סך 2 גיגה-בייט לצד נפח אחסון של 16 גיגה-בייט הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. את המערך המוזכר לעיל תריץ סוללה בנפח 4000 מיליאמפר/שעה אשר תיטען דרך מחבר ה-MicroUSB המיושן, יחד עם זאת, משלבת החברה במכשיר את מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו.
את ה-Moto E5 תוכלו למצוא בצבעים אפור מבריק וזהב תחת תג מחיר של כ- 150 אירו .
Moto E5 Plus
המכשיר אשר תופס בגאווה את הובלת הסדרה החדשה הינו ה- Moto E5 Plus ,  כאשר זה מציע מבנה פלסטיק מוברש אשר מעניק מראה הדומה לזכוכית, יחד עם מסך בגודל 6 אינץ’ ברזולוציית +HD עם פאנל מסוג IPS LCD ובפריסה של 1440 על 720 פיקסלים.
מסכו של ה-E5 Plus מגיע בתצורת אורך:רוחב של 18:9 ומעניק צפיפות פיקסלים של 288 פיקסלים לאינץ’ בעודו תופס כ-76 אחוז משטח המכשיר. עוד בחזיתו של המכשיר נמצא את המצלמה קדמית אשר מגיעה עם חיישן 5 מגה פיקסל בעל מפתח צמצם של f/2.0 אשר יקבל תאורה נוספת מצד מבזק הפלאש הקדמי.
Motorola Moto E5 Plus (תמונה: מוטורולה)
בגבו של הסמארטפון נגלה את מערך הצילום אשר כולל חיישן ראשי באיכות 12 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.0, גודל פיקסלים העומד על 1.25µm, פוקוס לייזר ומבזק הפלאש. בנוסף לכך הוטמע בגב המכשיר גם סורק טביעות האצבע כאשר עליו מופיע לוגו החברה.
בגזרת הביצועים, מוטורולה בחרה לשלב את מערכת העל-שבב Snapdragon 435 אשר תקבל את גיבויו של המאיץ הגרפי מדגם Adreno 505. זאת לצד מערך מולטי-טאסקינג הכולל רכיב זיכרון RAM העומד על 2 או 3 גיגה-בייט יחד עם נפח אחסון על סך 16 או 32 גיגה-בייט הניתנים להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון.
Motorola Moto E5 Plus (תמונה: מוטורולה)
את כל התזמורת הנ”ל תתפעל סוללת  5000 מיליאמפר/שעה אשר תקבל כוח דרך מחבר MicroUSB, זאת יחד עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו.
את מכשיר ה-Moto E5 Plus תוכלו למצוא בצבעים שחור, אפור מבריק, כחול מינרלי וזהב תחת תג מחיר של כ- 170 אירו .
Moto E5 Play
כאשר אחיו הבוגרים עתידים לתפוס את מרכז העניינים, מכשיר ה-Moto E5 Play מתחרה על גזרת השוק הנמוך במיוחד וכולל חבילה המציעה מבנה פלסטיק בתצורה רגילה, מסך 16:9, ללא פיצ’רים ייחודיים אך עם תג מחיר אטרקטיבי.
בחזיתו של ה-Moto E5 Play נמצא את מסכו המגיע בגודל 5.2 אינץ’ עם פאנל מסוג IPS LCD, ברזולוציית HD ובפריסה של 1280 על 720 פיקסלים עם צפיפות פיקסלים של 282 פיקסלים לאינץ’. מידותיו של ה-E5 Play עומדות על 151×74 מילימטרים בעוד שעוביו מסתכם ב-9 מילימטרים ומשקלו 150 גרם. עוד בחזיתו נמצא את מצלמת הסלפי המגיעה באיכות 5 מגה פיקסל יחד עם גיבוי מצד מבזק הפלאש.
Motorola Moto E5 Play (תמונה: מוטורולה)
בגבו של הסמארטפון המוזכר, מתגלה מערך הצילום המציע חיישן ראשי באיכות 8 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.0 יחד עם גודל פיקסלים העומד על 1.12µm. את כל מערך הצילום הכניסה החברה בתוך המבנה המעגלי הבולט מגבו של המכשיר. יחד עם מערך הצילום, לוקח סורק טביעות האצבע מקום נוסף בגב המכשיר בעודו משלב את לוגו החברה.
על פעילויות היום-יום במכשיר תהיה אחראית מערכת העל-שבב מבית קוואלקום היא ה-Snapdragon 425, אשר משלבת את המאיץ הגרפי מדגם Adreno 308. את חלקת המולטי-טאסקינג יתפעל רכיב זיכרון RAM על סך 2 גיגה-בייט יחד עם נפח אחסון הניתן להרחבה על סך 16 גיגה-בייט. את כל החבילה תחזיק סוללת 2800 מיליאמפר/שעה אשר תיטען גם היא דרך מחבר MicroUSB.
Motorola Moto E5 Play (תמונה: מוטורולה)
רוכשי ה-Moto E5 Play יקבלו את מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו היישר מהקופסה ויוכלו למצוא אותו בצבעים אפור מבריק, שחור ו-Dark Lake (גוון כחול עמוק) תחת תג מחיר של 119 אירו .
זמינות
שלושה המכשירים יהיו זמינים החל מחודש מאי כאשר מכשיר ה-Moto E5 Play צפוי להיות זמין “החל מהחודשים הקרובים”. מכשיר ה- Moto E5 Plus צפוי להימכר בשווקי אסיה, אמריקה הלטינית ואירופה. בעוד שמכשיר ה- Moto E5 הסטנדרטי עתיד להימכר בשווקים זהים לזה של אחיו הבוגר. הסמארטפון הצעיר משלושה הנושא את השם Moto E5 Play צפוי להימכר בצפון אמריקה החל מהחודשים הקרובים.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום