חברת ACER מכריזה על נייד Nitro 5 חדש עם מעבד +Core i

חברת אייסר (Acer) מצטרפת לגל ההכרזות של יצרני הניידים כשהיא מכריזה על דגם חדש של נייד ה- Nitro 5  שיגיע עם מעבד מהדור השמיני החדש של אינטל מסדרת Core i7 או + Core i7 , המותג החדש של אינטל המייצג מערכת ניידת המשתמשת בכונן SSD Optane מובנה להגדלת ביצועי הנייד.
ה-Nitro 5 החדש יגיע עם כרטיס מסך GTX 1050Ti של נווידיה לביצועים גבוהים במשחקי מחשב יחד עם זיכרון של עד 32GB DDR4 ואחסון SSD NVMe של עד 512GB. בעוד שמעבד ה-Core i7 יספק ביצועים גבוהים, העניין הגבוה בנייד החדש יהיה מעבד +Core i7 עם כונן ה-Optane, למרות שזה מיועד להגביר ביצועים לניידים עם קשיחים רגילים ולא SSD ואילו לא מצויין כי ה-Nitro 5 יגיע עם קשיח סטדנרטי.
המחשב יכלול מסך 15.6 אינץ’ עם פאנל IPS ברזולוציית Full HD בפריסה של 1920×1080, כשאייסר שילבה בנייד את טכנולוגיות Dolby Audio Premium ו-Acer TrueHarmony לאיכות שמע גבוהה במיוחד בעבור משחקי מחשב.
מבט עליון Acer Nitro 5 (מקור Acer) מבט קדמי Acer Nitro 5 (מקור Acer) מבט אחורי Acer Nitro 5 (מקור Acer)
דגם ה-Nitro 5 החדש יהיה זמין למכירה במהלך חודש מאי במחיר של החל מ-749 דולר בצפון אמריקה והחל מ-799 אירו באירופה, המזה”ת ואפריקה.
ה-Nitro 5 החדש של Acer הוא הנייד הראשון בגל הניידים החדשים שמנצל את מותג +Core i של אינטל ומגיע עם כונן Optane פנימי להגברת ביצועי הנייד.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום