הורידו בחינם: Fortnite Mobile זמין לבעלי אייפון ואייפד ללא הזמנה

לאחר תקופה בה ניתן היה לשחק ב- Fortnite Mobile עם הזמנה בלבד, כעת נפתחה הדלת באופן רשמי לכולם – לפחות לאלו בעלי מכשירי iOS של אפל. Epic מבטלת את מערכת ההזמנות, וכעת משתמשי אייפון ואייפד יכולים להוריד את המשחק בחינם מחנות האפליקציות של אפל, ולצלול אל האי מלא האקשן. אלו המכשירים התומכים במשחק:

iPhone SE
iPhone 6S
iPhone 7
iPhone 8
iPhone X
iPad Mini 4
iPad Air 2
iPad 2017
iPad Pro

Fortnite הוא משחק ה-Battle Royale המוביל כיום, לאחר שקטף את התואר מ-PUBG הפופולארי. בניגוד ל-PUBG שהינו בעל תג מחיר של 88.25 שקלים (פרט לגרסת המובייל החינמית שלו), Fortnite הוא חינמי לחלוטין בכל הפלטפורמות, והוא מציע גם שיפורים במשחקים כמו היכולת לבנות מחסות, לרכב על טילים של חברינו, וכן הלאה.
קריאה נוספת: הורידו עכשיו בחינם: PUBG Mobile מגיע לסמארטפונים בישראל
Fortnite Mobile מציע חוויית Battle Royale קרובה מאוד לזו שתמצאו על המחשב ועל ה-Xbox One. למעשה, ניתן אפילו להשתתף באותם משחקים עם שחקני האקס בוקס. כאשר משווים ביניהם צד לצד, ניכר כי Fortnite Mobile מקבל כמה פשרות בגרפיקה, אך מצד שני המשחקיות נשמרת ברובה, ונראה כי גם שחקני הסמארטפון יכולים לשאת את משקלם ברחבי זירת הקרב הכאוטית. על מנת להצטרף לחגיגה, יש לפתוח חשבון (חינמי) באתר Epic  ולעקוב אחר ההוראות באתר.
משתמשי אנדרואיד עדיין ממתינים להודעה מהחברה אודות הגעת המשחק למכשיריהם. נכון לעת זו, ל-Epic אין עדיין תאריך השקה מדויק עבור Fortnite Mobile לאנדרואיד. במקום זאת, החברה הודיעה כי המשחק יגיע לאנדרואיד במהלך החודשים הקרובים.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום