חברת Logitech חושפת את המקלדת המכאנית G513 ורמקולי G560 לשחקני המחשב

תחת מותג הגיימינג של יצרנית הציוד ההיקפי לוג’יטק, Logitech G, הכריזה החברה על זוג מוצרים חדשים עבור שחקני המחשב – מקלדת מכנית מדגם Logitech G513  ורמקולים בתצורת 2.1 מדגם  Logitech G560 . שני המוצרים תומכים בטכנולוגיית  LIGHTSYNC של החברה לסנכרון תאורת ה-RGB המובנית שלהם עם הנעשה על המסך.
Logitech G560
ה-G560 הם רמקולי הגיימינג הראשונים של Logitech G המשתמשים בתאורת RGB חכמה עם טכנולוגיית LIGHTSYNC של החברה על מנת לשלב את הצבעים של הרמקולים עם הנעשה על המסך באמצעות 4 אזורי תאורה נפרדים על הרמקולים.
משחקים התומכים בטכנולוגיה באופן מובנה יוכלו לנצל אותה בצורה מיטבית אבלקיימת בנוסף תוכנה יעודית של לוגיטק על מנת להפעיל את האפקט במשחקים שאינם תומכים ב-LIGHTSYNC באופן מובנה.
רמקולים Logitech G560 (מקור Logitech)
הרמקולים מגיעים בתצורת 2.1 עם הספק RMS 120W כשהם מסוגלים להגיע לשיא של 240W לפרקי זמן קצרים (peak). לוג’יטק שילבה ברמקולים גם קישוריות Bluetooth מובנית ותמיכה בטכנולוגיית הסראונד DTS:X ULTRA לאיכות שמע מירבית.

הרמקולים צפויים להיות זמינים למכירה מחודש אפריל הקרוב במחיר של 200 דולר.
Logitech G513
בדומה לרמקולי ה-G560 גם מקלדת ה-G513 המכאנית של Logitech G מגיעה עם תמיכה בטכנולוגיית התאורה LIGHTSYNC של החברה כשהיא משלבת את המקשים המכאניים Romer-G של החברה באחד משני סוגים: Tactile או Linear להתאמה לצורכי המשתמש.
מקלדת Logitech G513 (מקור Logitech)
המקלדת מגיעה עם גוף אלומיניום מוברש ומכילה בצד האחורי יציאת USB נוספת לחיבור נוח של התקנים דרך המקלדת ועם אפשרות למשענת יד נוחה לשימוש ממושך.

המקלדת צפויה להיות זמינה למכירה מחודש אפריל הקרוב במחיר של 150 דולר.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום