נחשף הטיזר הראשון לסרט ההמשך של חיות הפלא והיכן למצוא אותן

חברת האחים וורנר (Warner Bros) שחררה טיזר-טריילר ראשון ל” חיות הפלא: פשעיו של גרינדלוולד ” (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald). זהו סרט ההמשך של “חיות הפלא והיכן למצוא אותן”, שמתרחש בעולם הקוסמות של סדרת “הארי פוטר”. תסריט הסרט, כמו קודמו, נכתב על ידי ג’יי קיי רולינג (J. K. Rowling), הסופרת מאחורי ספרי “הארי פוטר”. הוא מבויים על ידי דייוויד ייטס (David Yates), שביים את הסרט הראשון ואת סרטי “הארי פוטר” האחרונים.
קריאה נוספת: ביקורת סרט: חיות הפלא והיכן למצוא אותן – לא רק למעריצי הארי פוטר
לאחר אירועי הסרט הקודם, הקוסם השקט ניוט סלמנדרה נוסע לפריז, תחת הוראותיו של לא אחר מאשר אלבוס דמבלדור, פרופסור בבית הספר לקסם הוגוורטס. את סלמנדר שוב משחק אדי רדמיין (Eddie Redmayne), ואת דמבלדור הצעיר (יחסית) מגלם לראשונה ג’וד לאו (Jude Law). המשימה שדמבלדור מפיל על כתפיו של סלמנדר לא פשוטה – עליו להפיל את גלרט גרינדלוולד, קוסם אפל שמצליח לשכנע קוסמים רבים אחרים שהקוסמים צריכים לשלוט בבני האדם, לא להתחבא ביניהם. את גרינדלוולד יגלם בסרט ג’וני דפ (Johnny Depp).
בנוסף יחזרו לסרט ההמשך דן פוגלר (Dan Fogler) בתפקיד ג’ייקוב ו קת’רין ווטרסטון (Katherine Waterston) בתפקיד טינה. כמו כן תופיע דמות בשם ליטה לסטריינג’, שהוזכרה בסרט הקודם בתור אהבתו הנכזבת של ניוט. כעת תשחק אותה זואי קרביץ (Zoe Kravitz). עזרא מילר (Ezra Miller), ששיחק את הנער הטרוד קרידנס, יחזור גם הוא.
“חיות הפלא: פשעיו של גרינדלוולד” צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-16 בנובמבר.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום