אפל תכריזה על מערכת ההפעלה iOS 12 ב-4 ביוני בכנס המפתחים WWDC 2018

אפל הכריזה לפני זמן קצר כי תערוך את כנס המפתחים השנתי שלה, WWDC 2018, בין התאריכים 4-8 ביוני, כאשר את זה תפתח החברה עם אירוע הכרזה בה תציג את מערכות ההפעלה החדשות שלה למחשבי המקינטוש, מכשירי האייפון והאייפד ומוצרים נוספים. אירוע ההכרזה יתקיים ביום שני, ה-4 ביוני, במרכז הכנסים McEnery בסן חוזה, קליפורניה.
במסגרת האירוע צפויה אפל לחשוף פרטים אודות מערכת ההפעלה iOS 12 שתגיע למכשירי האייפון והאייפד לקראת סוף השנה, כמו גם על מערכות הפעלה נוספות, בהן macOS למחשבי המקינטוש, tvOS ל-Apple TV ומערכת ההפעלה watchOS המיועדת לשעוניה החכמים של החברה. באפל מבטיחים לספק התייחסות גם לצד הפיתוח עבור רמקול ה- HomePod החכם שהושק מוקדם יותר השנה.
פרט להכרזות בנושאי תוכנה ומערכות הפעלה עשויה אפל להציג השנה מוצרים חדשים במספר קטגוריות. בשנה שעברה הציגה החברה במסגרת כנס המפתחים את ה- iMac Pro  וכן את ה-HomePod ואייפד פרו בעל מסך 10.5 אינץ’, כאשר השנה ישנו צפי כי אפל תציג דגמי כניסה חדשים בקטגוריית מחשבי המקינטוש והאייפד גם יחד.
מה אנו עשויים לראות ב-iOS 12?
עם מערכת ההפעלה iOS 12 אפל צפויה להתמקד בעיקר בשיפורי ביצועים במכשירים, וייתכן כי אף נראה דגש מיוחד על דגמי אייפון ואייפד ישנים יותר בעקבות חשיפתה של החברה אודות הפחתת תדר העבודה של המעבד במצבים מסויימים בדגמים ישנים שגרמה לסערה לא קטנה. אחד השינויים שאנו עשויים לראות בגרסה החדשה הוא מימוש של AirPlay 2, שיאפשר למכשירי החברה לבצע הזרמת מוסיקה למספר רמקולים אוזניות במקביל.
עדכונים נוספים העשויים להגיע עם iOS 12 הינם: אפשרות לשימוש ב-Animoji על גבי האייפד, אפליקציות אוניברסליות שיעבדו על כלל המכשירים (אייפון, אייפד ומק) ואפשרות לביצוע שיחת וידאו קבוצתית דרך Face Time.
לכנס המפתחים ניתן להירשם עד לתאריך ה-22 במרץ דרך אתר הכנס . עלות כרטיס עומדת על 1,599 דולר עבור כל מי שחבר בתכנית המפתחים של אפל.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום