אחרי Shadow of the Colossus, הסטודיו Bluepoint עובד על רימייק נוסף

הסטודיו Bluepoint Games, אשר אחראי על הרימייק המוצלח של Shadow of the Colossus ל-PlayStation 4, יפיק רימייק חדש למשחק שעדיין לא הוכרז. בריאיון שנערך בין המפתחים ל-Digital Foundry, נמסר כי הסטודיו גדל מאוד לאחרונה ומסוגל להתמודד עם פרויקטים הרבה יותר מורכבים.
“אנחנו יכולים [לפתח משחק מקורי], אבל אנחנו עושים רימייק נוסף. Shadow of the Colossus עזר להגדיל את צוות האמנים שלנו, ואנו בנקודה בה באפשרותינו לתקוף משחק AAA בקנה מידה גדול, מבחינת האמנות והתוכן. הצעד הבא שלנו הוא לשפר את שיטות העבודה של האמנים, לשפר את מנוע המשחק, ולהגדיל את הצוות היות והפרויקט הבא שלנו גדול יותר”,  אמר מרקו תרש (Marco Thrush) , נשיא החברה.
נראה כי החברה רוצה לבסס את היכולות שלה טרם ניסיון לפתח משחק מקורי לחלוטין. “אחד הדברים שאנחנו בודקים לעומק הוא היכולת היצירתית שלנו. מה היכולת שלנו ליצור משהו מקורי ולבנות על בסיסו, במקום רק לשדרג משהו קיים? ולכן אנחנו מסתכלים על הדברים האלה ומנסים כל הזמן לשפר ולחזק את הסטודיו, עד שנגיע למקום שבו כן, ליצור משחק מקורי או לפתח כל דבר שיגיע לעברנו – נוכל לעשות זאת”, אמר פיטר דלטון (Peter Dalton), המנהל הטכני בחברה.
למרות הריאיון המקיף והפרטים המעניינים אודות אסטרטגיית הסטודיו, עדיין לא נחשף איזה רימייק ינסה הסטודיו להפיק. עם זאת, לפי הדברים שנמסרו ניתן להבין כי מדובר במשחק גדול יותר מ-Shadow of the Colossus, וכנראה משחק מוכר יותר שהיה כותר AAA בזמן שיצא. לסיום, הסטודיו הזכיר לקוראים כי יש עדיין משרות רבות ב-Bluepoint, המחכות לאיוש לקראת הפרויקט.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום