החל ממחר: Fortnite מגיע לאייפון; אנדרואיד “בחודשים הקרובים”

חברת Epic חשפה את תוכניותיה עבור המשחק Fortnite המצליח, המספק אלטרנטיבה חינמית לנוסחת ה-Battle Royale הפופולארית כרגע. המשחק יעשה את דרכו לסמארטפונים , ובנוסף נמסר כי החברה תתמוך ב-Crossplay בין הפלטפורמות, כך ששחקנים על מכשירים שונים יוכלו לחבור אלו לאלו ולשחק ביחד. שחקני iOS (אייפון ואייפד) יוכלו להירשם להורדת המשחק כבר ביום שני הזה.
לדברי החברה, המשחק לסמארטפונים יכלול את המפה המלאה, ולא יקוצצו ממנו תכנים. “אותה המשחקיות, אותה המפה, אותו התוכן, אותם העדכונים השבועיים,” נמסר בהודעת החברה. כן, המשמעות היא שנוכל לשחק עם 100 שחקנים אחרים ב-Battle Royale על הסמארטפון.
המשחק יגיע קודם כל ל-iOS. החל מיום שני הקרוב ניתן יהיה להירשם באתר המשחק . מיד לאחר מכן, כך נמסר, Epic תתחיל לחלק הזמנות להורדת המשחק, ותפתח אותו לקהל בהדרגה לאורך תקופה. שחקנים שקיבלו הזמנה מ-Epic להורדת המשחק, יקבלו גם הזמנות נוספות לחלק לחברים, כך שכדאי לשאול מי מחבריכם כבר משחק ואולי לקבל הזמנה בדרך זו.
המשחק יהיה זמין למכשירים עם iOS 11 ומעלה. המכשירים הנתמכים כרגע הם iPhone 6S/SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, ו-iPad 2017. לא נמסר מתי תגיע גרסת האנדרואיד, אולם כן צוין כי הדבר יקרה במהלך החודשים הקרובים, ובעלי המכשירים השונים יוכלו לשחק אלו עם אלו.
בנוסף נמסר כי המשחק יתמוך ב-Crossplay בין כל המכשירים. שחקנים על PlayStation 4, מחשב אישי, והסמארטפונים, יוכלו לשחק אלה עם אלה יחדיו. מי שלא ישתתפו בחגיגה אלו שחקי Xbox One – מיקרוסופט חתמה על חוזה בלעדיות עם המתחרה הגדול ביותר של Fortnite, הרי הוא PUBG.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום