צפו בטריילר: “עולם היורה” יקבל משחק בסגנון Pokemon Go

המשחק החדש של עולם היורה, שייקרא “ Jurassic World: Alive “, ייאפשר לשחקנים לצאת ולחפש דינוזאורים ברחוב בדומה ל-Pokemon Go. המשחק מיועד למכשירי iPhone, iPad ומכשירי אנדרואיד, והאפליקציה צפויה להגיע לחנויות האפליקציות של אפל וגוגל בעתיד הקרוב.
המשחק יתמקד במחקר ויצירת דינוזאורים משלכם במעבדה. במקום לתפוס את הקורבנות בפוכדורים, הפעם יהיה עליכם לאתר את הדינוזאורים ולדגום את ה-DNA שלהם. המידע הזה יעזור לכם לקדם את המחקר שלכם על זן הדינוזאורים המסוים שדגמתם, ובכך תוכלו ליצור במעבדה דינוזאורים טובים יותר.
הדינוזאורים שתיצרו יוכלו להלחם בשחקנים אחרים, ובכך מתקבל מעין מצב PvP (שחקן נגד שחקן) שבו תוכלו לבדוק אם הדינוזאורים שלכם יודעים גם לנשוך, ולא רק לנבוח. אם המשחק נשמע לכם מעניין, תוכלו להירשם באתר הרשמי . כשהמשחק ייצא, תקבלו התראה וגם בונוס בתוך המשחק עצמו, לאלו שנרשמו מראש.
בטריילר שצורף להכרזה ניתן לראות דינוזאורים מאיימים משוטטים בפארק. השחקן מאתר טירנוזאורוס רקס גדול, וזוכה לשאגה המפחידה של הדינוזאור, אותו אנו מכירים כבר מהסרטים. חדי העין יבחינו כי המפה עליה מתבונן השחקן בסמארטפון דומה מאוד לממשק אותו אנו מכירים כבר מ-Pokemon Go.
קריאה נוספת: טריילר מלא ראשון לעולם היורה 2: הממלכה שנפלה
Pokemon Go הכניס כ-800 מיליון דולרים בשנה שעברה, ועל כן, ברור למה חברות נוספות רוצות לנסות את מזלן עם נוסחה דומה. הסרט הבא של עולם היורה, Jurassic World: Fallen Kingdom, צפוי להגיע בקיץ הקרוב. יוניברסל כנראה מקווה כי המשחק והסרט יזינו זה את זה, ואולי הקיץ כולנו נחפש דינוזאורים בשכונה.
זה לא המשחק היחיד בפיתוח שקשור לעולם היורה. חברת Frontier Developments, אותה תכירו מהמשחקים Planet Coaster ו-Elite: Dangerous שפיתחה, עובדת בימים אלו על משחק לניהול פארק שעשועים (Theme Park) של דינוזאורים, שייקרא Jurassic World Evolution. המשחק צפוי להגיע בקיץ הקרוב גם כן.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום