נחשפו עדויות לכך ש-Pokemon Go יכלול בקרוב קווסטים עם עלילהנראה כי Pokemon Go יקבל מערכת קווסטים חדשה, שתערב את הדמויות האנושיות במשחק (המאמנים של כל קבוצה), ותוכל לשלוח אתכם למשימות מורכבות עם כמה שלבים. המערכת התגלתה על ידי מעריצי המשחק, שחיטטו בקבצים של העדכון האחרון וחשפו את הפרטים.
מערכת הקווסטים החדשה תתמוך בקווסטים מורכבים, הכוללים כמה משימות בשלבים. בנוסף, נראה כי הדמויות במשחק יקבלו תפקיד משמעותי יותר, למשל הפרופסור (Professor Willow), שנכון לעת עתה לא משחק תפקיד משמעותי במיוחד במשחק. הדמויות האנושיות במשחק יקבלו לראשונה אנימצות משלהן – לעת עתה התגלו הבעות כמו “כועס” או “שמח” בין קבצי המשחק.
מה בדיוק יכללו המשימות והקווסטים? עדיין לא ברור – אולם נראה כי המשחק מסוגל לשלוח את השחקנים לבצע כמעט כל פעולה, החל מתפיסת פוקימונים וביקור ב-PokeStops, האכלת פוקימונים במכונים, השתתפות בקרבות, עליית רמות וכן הלאה. למעשה, נראה כי כל הפעולות שאנו כבר מכירים מהמשחק יוכלו להופיע בתור חלק ממשימה כלשהי. בנוסף למשימות וקווסטים, הוזכרו גם פרסים לאלו שיצליחו לסיים את הקווסט. לא ברור עדיין אילו פרסים יחולקו.
אחת השאלות המעניינות ביותר בנוגע ל”קווסטים” ב-Pokemon Go, היא בנושא הסיפור. האם סוף סוף נקבל משימות עם סיפור כלשהו, קווסטים עם עלילה, וכן הלאה? ובכן, Niantic, המפתחת את המשחק, הכריזה לפני כחודש על גיוס תפקידים “נרטיביים” לצוות, ובכך יתאפשר לחברה לעבוד גם על סיפורים למשחק.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום