טריילר חדש שוחרר לסרט שחקן מספר אחת

אולפני האחים וורנר שחררו טריילר חדש לסרט “ שחקן מספר אחת ” (Ready Player One). הסרט מבוסס על ספרו המצליח של ארנסט קליין (Ernest Cline) בעל אותו השם, ומבויים על ידי לא אחר מאשר סטיבן ספילברג (Steven Spielberg) עצמו.
קריאה נוספת: טריילר ראשון לסרט ‘שחקן מספר אחת’ של ספילברג מסתיר לא מעט Easter Eggs
“שחקן מספר אחת” מתרחש בעתיד הקרוב, בשנת 2045. בעולם העתידני הזה אנשים מתחברים לעולם מציאות מדומה הנקרא “אואזיס”. ממציא “אואזיס” נפטר, ובצוואתו הוא מוריש סכום אסטרונומי, כמו גם את השליטה ב”אואזיס”, לאדם אחד. מי? מי שימצא סוד שהוא החביא בתוך המערכת – Easter Egg. פרס שכל אחד יכול לזכות בו.
גיבור הסרט הוא נער בשם וייד אוון וואטס, אותו משחק  טיי שרידן  (Tye Sheridan) מ” אקס-מן: אפוקליפסה “. וייד הוא יתום עני, אבל הוא מוכשר מאוד ב”אואזיס”, והסיכוי שלו לזכות בפרס הנכסף מציאותי לחלוטין. כאשר שחקנים עשירים מתאגידי על, שמעוניינים לשלוט באואזיס, מגלים שיש יתום חסר כל שעשוי לזכות בהן ובשלטון במכה אחת, הם מנסים לעצור אותו בכל דרך אפשרית, ולא רק בדרכים לגיטימיום.
מלבד שרידן יופיעו בסרט  בן מנדלסון  (Ben Mendelsohn) מ”רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים“,  טי ג’יי מילר  (T.J. Miller) מ”עמק הסיליקון“,  סיימון פג  (Simon Pegg) מסרטי “סטארטרק” וטרילוגיית הקורנטו, ועוד.
הסרט נכתב על ידי הסופר ארנסט קליין עצמו, יחד עם זאק פן (Zak Penn), שסייע בכתיבת “הנוקמים” הראשון, חלק ניכר מסרטי “אקס-מן”, וסרטי קומיקס נוספים.
“שחקן מספר אחת” צפוי לצאת ב-30 במרץ 2018 בארצות הברית.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום