הונור שולחת הזמנות לאירוע הכרזה שתקיים ב-13 בדצמבר, עשויה להציג את Honor Magic 2

לפני כשנה, במהלך חודש דצמבר 2016, הציג מותג הסמארטפונים הסיני, הונור, מבית ענקית הטלקום והמובייל וואווי, את סמארטפון ה-Huawei Honor Magic – מכשיר פרימיום שהתמקד בעיצוב פרימיום ויכולות בינה מלאכותית. כעת, נראה כי היצרנית עשויה להציג בפנינו בקרוב מאוד את דור ההמשך לסדרה, כאשר זו החלה במשלוח הזמנות לקראת אירוע הכרזה אותו תערוך ב-13 בדצמבר.
קריאה נוספת: הוכרז: Huawei Honor Magic – עם זכוכית קמורה מכל זווית ובינה מלאכותית
בהזמנות לאירוע ההכרזה, שעשו דרכן לעיתונות במהלך סוף השבוע האחרון, לא ניתן לאשר כי אכן מדובר באירוע ההכרזה על ה-Magic 2. עם זאת, לאחרונה הפחיתה הונור, בפעם הראשונה מאז ההכרזה, את מחירו של ה-Honor Magic בכ-1,000 יואן, צעד שבהחלט עשוי להעיד על כך שאנו קרבים יותר מתמיד להכרזתו הרשמית של דור ההמשך בסדרה.
הדור הראשון והאחרון עד עתה בסדרה, ה-Honor Magic, הגיע למשתמשיו עם קווי עיצוב ייחודיים למדי, שהתבטאו במעטה סנדוויץ’ זכוכית הקמור מכל 4 קצוותיות אל מסגרת עשויה מתכת – הן בגבו והן בחלקו הקדמי. פיצ’ר ייחודי למדי במכשיר היה ממשק המשתמש החדש שלו, ה-Honor Magic Live.

זהו המכשיר בעל הפינות. העגלגלות של מותג הונור מבית וואווי #mwc2017 #mwc #huawei #honor #honormagic #וואווי
A post shared by Gadgety (@gadgetycoil) on Mar 2, 2017 at 2:16am PSTממשק זה, שהיה מבוסס במועד ההשקה על אנדרואיד 6.0 מרשמלו, הציע יכולות אינטיליגנציה מלאכותית והתאים את עצמו למשתמש. כך, למשל, מסוגל המכשיר להידלק כאשר בעליו מרים אותו, להציג את האפשרות להפעלת הפנס בסביבה חשוכה, להציג את תוכן ההתראות על בסיס זיהוי כי המשתמש אשר מחזיק אותו הוא בעל ההרשאה וכן יצירת אירועים בלוח השנה בהסתמך על תוכן הנכתב במיילים או הודעות טקסט.
בשלב זה לא ידועים פרטים אודות מפרטו הטכני או יכולותיו של ה-Huawei Honor Magic 2. 

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום