בליזארד מכריזה על הרחבה חדשה ל-World of Warcraft ועל שרת משחק קלאסי

בכנס BlizzCon 2017 שהתרחש בסוף השבוע האחרון הכריזה בליזארד על הרחבה חדשה למשחק הרשת ההמוני World of Warcraft. ההרחבה החדשה תיקרא Battle for Azeroth, ותכלול שתי ממלכות חדשות שיהיה ניתן לבקר בהן, העלאת הרמה המקסימלית ל-120, וקרבות בשם “חזיתות” (Warfronts). בנוסף, בליזארד הכריזה על שרת קלאסי, שיחזיר את השחקנים למשחקיות הישנה של WoW.
הממלכות החדשות יחולקו בין הצדדים במשחק: שחקני ה-Horde יוכלו לבקר באימפריית “זנדלר” החדשה (Zandalar) ולגייס לשורותיהם את הצי הימי של האימפריה. מאידך, שחקני ה-Alliance יכולים לסור לממלכת “קול תירס” (Kul Tiras) ולנסות לשכנע את יושביה להצטרף למאבק עם ספינותיהם.
ה”חזיתות” החדשות (Warfronts) הן למעשה קרבות גדולים של כעשרים שחקנים במצב PvE. ה”חזיתות” דומות ברוחן לקרבות ממשחקי WarCraft הקלאסיים, שהיו משחקי אסטרטגיה בזמן-אמת של בליזארד. נראה כי במצב זה תוכלו להשתלט על משאבים ולבנות את כוחותיכם, ולהתקיף מפקדים של האויב.
חוזרים ל-WoW הקלאסי

בליזארד לא רק לוקחת את World of Warcraft קדימה, אלא גם אחורה בזמן. החברה הכריזה על World of Warcraft Classic, שרתים קלאסיים אשר ישחזרו את חוויית WoW הישנה, טרם השינויים הגדולים שהביאו איתן חלק מההרחבות. במהלך השנים הקימו חברי הקהילה שרתים קלאסיים משלהם, בהם יכלו לשחק בגרסאות לא מעודכנות של WoW. ביוזמת בליזארד נסגרו שרתי הקהילה, והחברה כעת לוקחת את המושכות לידיה עם שרתים קלאסיים רשמיים.
לא נמסרו תאריכי השקה להרחבה החדשה, Battle for Azeroth, או לשרתי המשחק הקלאסיים. עם זאת משוער כי לפחות ההרחבה תגיע בסתיו הבא.

המשך לכתבה המלאה

החדשות החמות ביותר היום